Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Je┼╝eli trafi┼ée┼Ť na t─ů stron─Ö, to znaczy, ┼╝e u┼╝ywasz przegl─ůdarki IE 6 (b─ůd┼║ starszej), kt├│rej nasze Forum ju┼╝ nie wspiera.

Je┼╝eli zastanawiasz si─Ö dlaczego nie wspieramy Twojej przegl─ůdarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking u┼╝ytkownik├│w

Ostatnio do┼é─ůczyli

Odpowiedz  Napisz temat 
MSG - biznes mi─?dzynarodowy

nathi00

Debiutant

**

Post├│w: 13

Grupa: Zarejestrowany

Do┼é─ůczy┼é: Jul 2011

Status: Offline

0  

Moi Mili,

Spotkanie adaptacyjne jest 24 wrze┼Ťnia a nie 20? : > Mo┼╝e po prostu przedstawiajmy sie tutaj juz po imieniu i nazwisku, mo┼╝na przecie┼╝ si─Ö znale┼║─ç na FB lub NK, dogada─ç co do spotkania, um├│wi─ç si─Ö na jaki┼Ť wypad, zawsze ra┼║niej b─Ödzie Smile Im wi─Öcej os├│b poda jakie┼Ť swoje dane tutaj tym lepiej Smile Je┼╝eli kto┼Ť chcia┼éby napisa─ç na GG - 403436, z przyjemno┼Ťcia poznam nowych koleg├│w i kole┼╝anki Smile Skupmy sie na zorganizowaniu konkretnego spotkania w gronie Mi─Ödzynarodowicz├│w, licz─Ö na Was Smile)

ali

Debiutant

**

Post├│w: 16

0  

Dlaczego 24? GG mog─Ö poda─ç: 1721435, ale nazwiska na forach nie upubliczniam Smile)

nathi00

Debiutant

**

0  

wi─Öc spotkanie adaptacyjne jest 20 wrze┼Ťnia, tak? Smile poda┼éam dat─Ö 24 wrze┼Ťnia, poniewaz kilka osob pisalo, ze wlasnie wtedy jest spotkanie... ja osobiscie wole sie upewnic i zapytac oficjalnie, kiedy w koncu owe spotkanie jest Wink)

MicroMamba

Debiutant

**

Post├│w: 11

0  

Witam wszyskich;D

Mamy jakas grupe na fejsie wspolna?Bo z nk nie kozystam.
    Mam kilka pytan bo jako blondynka nie wiem xD

1. w wirtualnym dziekanacie w zakladce" grupy studenta" dalej mam brak danych,Wy tez?
    2.W jaki sposob wybiera sie przedmioty bo takze nie potrafie znalezcSad mam na mysli filozowie i socjologie.

I w ogole-skad jestescie ?;DAkademik,stancja, dojazd? Poznajmy sie trocheWink

nathi00

Debiutant

**

0  

ja jak na razie bede dojezdzac - jestem z jastrzebia Wink z kolezanka szukamy mieszkania Smile

ja rowniez dalej mam brak danych jesli chodzi o grupe.

podpinam sie do pytania o przedmioty jesli chodzi o socjologie i filozofie Wink

ali

Debiutant

**

0  

Przedmioty mo┼╝na wybiera─ç gdzie┼Ť w zak┼éadce plan lekcji, grupy nie mam r├│wnie┼╝.
    Ja jestem z kato, 15 min. busem Smile) wysiadam nawet na tym samym przystanku co do LO tylko p├│┼║niej trza i┼Ť─ç w drug─ů stron─Ö ;d

strawberryfield

Debiutant

**

Post├│w: 9

0  

W wirtualnym dziekanacie trzeba wej┼Ť─ç w zak┼éadk─Ö 'moje studia', a potem po lewej stronie wybra─ç 'materia┼éy r├│┼╝ne' i b─Ödzie do pobrania plik pdf 'instrukcje', tak jest wszystko napisane w jaki spos├│b wybiera─ç filozofi─Ö czy socjologi─Ö. Smile jestem Majka i tak┼╝e podaj─Ö swoje gg - 8852864. Co do grup to mo┼╝e b─Ödziemy si─Ö dopiero do nich zapisywa─ç czy z g├│ry nam przydziel─ů? W zak┼éadce 'grupy studenta' te┼╝ nie mam nic. A co do wf, to jak to jest z tym wybieraniem kontretnych zaj─Ö─ç? Czytam na forum, ┼╝e mo┼╝na wybra─ç basen, jog─Ö, pilates i inne, ale wcale nie mam poj─Öcia gdzie mo┼╝na to zrobi─ç. Kiedy zrobimy jaki┼Ť integracyjny wypad? proponowa┼éabym 24 wrze┼Ťnia, ewentualnie 20 po tym spotkaniu adaptacyjnym ?. Jestem z daleka, a 24 si─Ö wprowadzam do akademika prawdopodobnie. A czy kto┼Ť b─Ödzie od nas mieszka┼é w akademiku? Pozdrawiam wszystkich. Smile

MicroMamba

Debiutant

**

Post├│w: 11

0  

A wi─Öc tak,po┼éapa┼éam si─Ö z tymi grupami troche "na czuja", w zak┼é─ůdze moje zaj─Öcia szukajcie oferty dydaktycznej... jak ja da┼éam rade Wy te┼╝ dacie xD

Widzę, że grupy też nie macie,więc kamień z serca a co do Wfu to cyba będziemy wybierać dopiero po rozpoczęciu roku.Mam nadzieję, że załapię się na pilates albo joge!
    A co do spotaknia to mo┼╝e tego 20,skoro wszyscy ju┼╝ b─Öd─ů na miejscu?

No i ja prywatnie od pa┼║dzienika b─Öd─Ö wynajmowa─ç pok├│j na Kato bo akademika niestety bym nie dosta┼é─ů-za ma┼éa odleg┼éo┼Ť─ç od miejsca zamieszkania.

strawberryfield

Debiutant

**

Post├│w: 9

0  

A na to spotkanie ubieramy si─Ö jako┼Ť ┼éadnie, czy nie ma potrzeby? Najlepiej by by┼éo 20, b─Öd─ů wszyscy, tylko najlepiej si─Ö wcze┼Ťniej dogada─ç. Jak si─Ö Wam widzi nasz plan, przedmioty?

ali

Debiutant

**

0  

W tym planie jako┼Ť du┼╝o godzin ;d i tez si─Ö zastanawiam czy mamy si─Ö ubra─ç na galowo, podejrzewam, ┼╝e tak, ale ci─ůgle si─Ö ┼éudz─Ö, ┼╝e mo┼╝e jednak nie.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wr├│─ç do g├│ry | Wr├│─ç do zawarto┼Ťci | Archiwum | RSS