Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Adwokat, czy prawnik?

metodon

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Ja po prostu radzę się w poleconej kancelarii prawniczej w razie potrzeby. Sprawdzoną mam na Kilińskiego 5/3 w Katowicach, można się radzić online lub na miejscu i w dobrej cenie otrzymałem wszelkie potrzebne szczegóły i dokumenty z jasnym opisem.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2017 16:36 przez metodon.

SteffAnja

Debiutant

**

0  

Czasami rzeczywiście wydać trochę pieniedzy na poradę prawną. Oszczędzi wam to dużo straconego czasu i zapewni większy spokój. Jednak dużo spraw można rozwiązać samemu, a wiedze zdobyc za darmo, w internecie. Ja ostatnio znalazłam bardzo praktyczny artukuł na temat podatków i zwrotu VAT na stronie http://kruczek.pl Są też tam inne ciekawe porady z tematyki prawa

amster666

Debiutant

**

0  

Przecież adwokat oraz prawnik, to jedno i to samo. Zawsze korzystajmy z usług radcy prawnego, który de facto posiada odpowiednie kompetencję by najzwyczajniej w świecie, powierzyć mu daną sprawę.

Każdy się waha i pozwala ranić innym.

Bezden

Użytkownik

0  

My w firmie korzystamy z usług kancelarii prawnej i według mnie jest to najlepsze rozwiązanie. Na stronie http://www.pierog.pl/ można poczytać o niej o wiele więcej, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany to polecam to zrobić. Jest to spore ułatwienie, szczególnie jeśli ktoś ma sporo spraw na głowie i nie jest w stanie nadążać ze wszystkimi nowinkami prawnymi.

oliwiawu

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Adwokata Marcina Gałązkę . Moja koleżanka korzystała z Jego usług i jest bardzo zadowolona.

Miśkolorowy

Debiutant

**

0  

Zarówno jeśli chodzi o samą poradę prawną czy też o szerszy zakres usług proponuje zwrócić się do nich http://radcaprawny-trojmiasto.pl świadczą szeroki zakres usług, mają doświadczenie w prawie pracy, rodziny, spadkowym itd. , na pewno odpowiedzą na każde nurtujące pytanie.

aokil

Debiutant

**

0  

Jeśli chodzi o prawnika z Katowic to polecam wam wszystkim sprawdzić tę stronkę: http://adwokatzkatowic.pl/podzial-majatku/ - moim zdaniem jest on naprawdę godny polecenia!

Layla

Zaawansowany Użytkownik

1  

Zależy to od sprawy, warto także o problemach w sieci poczytać sobie na różnych stronach. Na przykład o kwestii jaką jest pomoc prawna dla prześladowanych w internecie poczytacie sobie tu: informaticalegis.com/uslugi/przestepstwa-komputerowe/ i sami zrozumiecie czym są takie cyberprzestępstwa jak stalking, skimming i wiele innych.

ewelina01

Użytkownik

0  

Jeżeli zdecydujesz się na adwokata, to w Gliwicach jest doświadczona kancelaria adwokacka Wojas Pawlak, która reprezentowała mojego znajomego, wiem że był zachwycony z profesjonalnego podejścia, wiedzy oraz sporego doświadczenia w temacie oraz ilością wygranych spraw.

martakas

Użytkownik

0  

Teraz faktycznie jest coraz trudniej o dobrego adwokata. Sama jakiś czas temu szukałam adwokata w Katowicach, natomiast w końcu znalazłam adwokat Chorzów. Powiem szczerze, że lepiej nie mogłam trafić. Pełen profesjonalim i ogromne zaangażowanie w mojej sprawie.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS