Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Angielski - szkoły językowe przy AE

notek

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Hej wszystkim. Chciałem podpytać studentów z AE odnośnie szkół językowych niedaleko uczelni. Chodzi ktoś może w okolicy na jakieś kursy, bo na uczelni z językami wiadomo, że nie jest zawsze najlepiej ;/ przy samej Akademii mamy pod nosem na 1 Maja (chyba numer 33) szkołę Lingua House i właśnie się zastanawiam nad wybraniem się od nowego roku akad. na kurs, może ktoś chodził? Ewentualnie może ktoś w ogóle korzystał z kursów tą metodą direct english i mógłby jakąś opinię podrzucić? dzienx za info!

ali

Debiutant

**

0  

O Lingua House nie słyszałam nic, nawet nie potrafię sobie zwizualizować gdzie by mogła być Tongue
    Na Warszawskiej jest na pewno Integra, zdawałam tam egzamin, a kilkoro z moich znajomych chodziło tam na kurs i bardzo sobie chwalili.
    Jest jeszcze na ul. Mickiewicza Profi Lingua, ale chodziłam tam na hiszpański więc o ang Ci nic nie powiem. Na pewno jest też gdzies w centrum EmpikSchool, ale słyszalam, że nie warto. Jest jeszcze jakaś szkoła języków obcych w centrum, chyba jako jedyna oprócz integry ma prawo do organizowania tych wszystkich egzaminów, ale nie pamiętam nazwy.

notek

Debiutant

**

0  

dzięki za info, w końcu stanęło na lingua house, a są dosłownie przy AE, obok elewatora Smile póki co jest fajnie, kurs metodą bezpośrednią ma ciekawą formułę i ma być to nauka 4x szybciej niż innymi metodami, dzięki temu, że całość bazuje na konwersacjach, zobaczymy jak dalej. A dla studentów są znizki i semestr jest tylko po 599zl także zostałem sobie tam.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2011 21:36 przez notek.

paracetamol

Debiutant

**

0  

Obczaj może elsinore-angielski.katowice.pl też dobra szkoła, moja siostra chodziła i teraz nieźle śmiga

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS