Forum AE Katowice

Pełna wersja: Piżama z polaru
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ciepły i miękki polar Minky to podobno zupełnie nowa jakość w świecie polarów. Uwielbiam polarowe kocyki czy piżamy, jednak w rzeczywistości trudno jest kupić dobrej jakości produkty, które po wielu praniach nadal będą miękkie i delikatne. Najczęściej polar szybko się spiera, traci kolory i staje się dosyć szorstki w dotyku czy zmechacony. Poszukuję czegoś, co będzie mi służyć sporo dłużej. Z racji tego, że mieszkam w małej miejscowości, jestem skazana na sklepy internetowe. Możecie mi polecić ciekawe sklepy w sieci z dużym wyborem tkanin?
Ja nie dałabym rady spać w takiej piżamie - byłoby mi za gorąco.
Mi jest w taki zazwyczaj za gorąco.
Do takiej piżamy najlepiej nadają się wysokiej jakości dzianiny. Znam dobrego producenta dzianin https://kastella.pl/ który ma w swojej ofercie materiał na tego typu rzeczy. Dla mnie takie dzianiny są dużo lepsze i na pewno nie jest w nich tak gorąco jak w piżamie polarowej
Bardzo mi się podobają takie piżamy, jednak nie jestem w stanie wytrzymać w niej dłużej niż 15 minut! Wolę bardziej przewiewne materiały. Przyznam szczerze, że ostatnio sama zaczęłam swoich sił jeśli chodzi o szycie, a wzięło się to stąd, że coraz częściej wracałam sfrustrowana ze sklepów, że nie mogę znaleźć nic co jest dobre dla mnie czy do mojego domu i co mi się podoba w 100%. Zamawiam tkaniny na zasłony, materiały na ubrania, dzianiny i uczę się szyć, tak aby było mi wygodniej żyć Smile
Przekierowanie