Forum AE Katowice

Pełna wersja: tabletki na odchudzanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, co sądzicie o tabletkach na odchudzanie? Mam zamiar trochę schudnąć do sylwestra,bo jadę z dziewczyną do Zakopanego i chcę wyglądać dobrze, zrobić na niej wrażenie itp...co polecacie? Myślicie,że tabletki na odchudzanie są skuteczne i dobre? Chciałbym spróbowac. Znalazłem takie https://www.nowafarmacja.pl/tabletki-na-odchudzanie co sądzicie? Zamawiał tu ktoś? Brał ktoś takie tabletki?
Emmm.... nie? To pic na wode
Boję sie takie zażywać.

__

kozaki damskie na obcasie

Tyrion93 napisał(a):
...jadę z dziewczyną do Zakopanego i chcę wyglądać dobrze, zrobić na niej wrażenie itp...co polecacie? Myślicie,że tabletki na odchudzanie są skuteczne i dobre?


Po pierwsze, takie tabletki odchudzające nie są do końca bezpieczne dla zdrowia. Po drugie, serio? Chcesz zaimponować dziewczynie poprzez zrzucenie zbędnych kilogramów za pośrednictwem jakichś tabletek? Może po prostu wziąłbyś się konkretnie za siebie, a nie szukał drogi na skróty. Do końca roku zdziałać możesz jeszcze bardzo wiele, jeśli zastosujesz dobrej jakości dietę (np. w postaci cateringu dietetycznego z https://www.wygodnadieta.pl) i zaczniesz prowadzić bardziej aktywny tryb życia.

Ja nigdy nie korzystałem z takich tabletek.
Osobiście uważam, że takie tabletki nic nie dają.. bez odpowiedniej diety ciężko o utratę wagi.
Jeśli chodzi o tabletki to na wielu stronach polecają https://www.tillslim.pl/ . Ogólnie w necie bardzo dużo o tym piszą jak sobie wpiszesz w google i w sumie wszędzie je chwalą. Ale ja osobiście nie miałam jeszcze z nim doświadczenia, ale wiadomo sezon bikini jeszcze trochę i znowu się zacznie walka o szczupłą sylwetkę
W większości przypadków takie tabletki nawet nie działają...
a wiecie może co to jest bioxyn? Koleżanka mówiła, ze dzięki temu schudła pare ładnych kilo. I rzeczywiście jest mnie znacznie mniej.
lepiej postawić na odrobinę sportu, zmniejszyć ilość cukru niż przeznaczać pieniądze na tego typu suplementy.
Stron: 1 2
Przekierowanie