Forum AE Katowice

Pełna wersja: aktywność fizyczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziewczyny, jaką aktywność preferujecie na co dzień?
a już pomału czuje, że moja kondycja nie jest najlepsza i chciałabym w jakiś sposób to zmienić. Tylko niestety pomysłów mi brak. Niestety fitness kojarzy mi się z nudą, nie raz bywałam na takich zajęciach i rezygnowałam po 2-3 razach, co wy możecie polecić?
Fajnie, że człowiek chce się ruszać, przynajmniej raz w tygodniu powinniśmy się troszkę nagimnastykować, czy pobiegać. Ja mam zamiar zapisać się na zajęcia pole dance w Rybniku. Tam mają świetny klub dla wszystkich, którzy chcą zmienić swoją sylwetkę, którzy lubią aktywność fizyczną. Według mnie fajna sprawa, warto byś też się temu przyjrzała.
Polecam pole dance! Poprawia kondycję i pomaga rozwijać kobiecość!
taniec, rower, kajak, biegi - możliwości jest masa

Marta_Now napisał(a):
Polecam pole dance! Poprawia kondycję i pomaga rozwijać kobiecość!


Zgadzam się, Pole dance to świetne ćwiczenia!
Nawet chyba właśnie Fitmore posiada takie zajęcia dla nowych kobiet na zajęciach i dla tych bardziej zaawansowanych. Mnie coś takiego bardzo się podoba i zachęcam was do ruchu, sama obecnie trenuje jogę i czuje się bardzo odprężona, "czysta", bardzo rozciągnięta. Stanie na głowie jest lepsze niż kawa.

Jest ważna jeśli chcemy zachować zdrowy wygląd.

__

MODEL-MAKING U.A.M.Wasłowicz Sp.j.
Hej ja ćwiczę na siłowni i ostatnio dużo słyszy się o aminokwasach prostych, co o tym sądzicie? Ja zastanawiam się nad zakupem, ale chciałbym poznać jeszcze inne opinie,dlatego szukam po internetach. Które produkty byście wybrali https://swiatsupli.pl/pl/26-aminokwasy-proste co sądzicie o tego typu produktach? Jakie będą najlepsze? Proszę o opinie, pozdrawiam
Jakiekolwiek ćwiczenia z pewnością przyniosą naszemu ciału pożytek Smile
Według mnie warto biegać, albo jeździć na rowerze Wink
Moja aktywność fizyczna to klepanie w klawiaturę :/
Stron: 1 2
Przekierowanie