Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jakie są objawy odstawienia nikotyny?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Słyszałam, że po odstawieniu palenia oprócz poprawy stanu zdrowia mogą się pojawić czasowo negatywne objawy. Może wiecie głód nikotynowy ile trwa? Mój mąż zaczął zażywać tabletki Tabex i znosi to na razie bardzo dobrze. Nie ma ochoty na palenie. Cyctyzyna, która jest w leku, rzeczywiście pozytywnie zaczęła działać. Rokowania są bardzo dobre, bo mąż ma wyjątkowo silną wolę.
Jest chyba takie pojęcie: głód nikotynowy. Ile trwa? Nie wiem, zależy od człowieka.
Głód nikotynowy może nie być problemem jeśli ma się silną wolę. Ja miałam motywację, wiec rzuciłam palenie bez większego problemu i bez głodu nikotynowego... no może czasami mam ochotę zapalić Smile gorszy jest chyba tak zwany kaszel palacza. Jeśli się to u siebie zauważy, warto iść do lekarza.
Każdy kto rzuca palenie niestety ma zawsze jakieś obawy ale każdy może mieć inaczej. Pierwszy to może byc głód nikotynowy który można rozpoznać po: rozdrażnieniu, spadku nastroju. Ale z tego co wiem tabletki Tabex wspomagają i niwelują chęć zapalenia . Każdy kolejny dzień przynosi nowe objawy rzucenia palenia. Głód nikotynowy jest coraz mniejszy i to jest najważniejsze.
Przekierowanie