Forum AE Katowice

Pełna wersja: Usługi logistyczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukając czegoś konkretnego jeżeli chodzi o usługi logistyczne znalazłem firmę rhenus: https://www.rhenus.com/pl/pl/ - zna ktoś, lub mógłby się wypowiedzieć na temat ich działalności? Chcę poznać jak najwięcej szczegółów, jeżeli ma to być mój współpracownik na lata. Pozdrawiam!
A możesz napisać więcej szczegółów na temat tego, o co dokładnie Ci chodzi?
Jest w naszym kraju kilka firm które oferują profesjonalne usługi logistyczne, większej ilości przesyłek czy też pojedynczych. Osobiście ja mam dobre doświadczenia i polecam wam firmę https://aw-polska.pl/ z której korzystałem już nie raz i nie miałem nigdy problemów. Oferują transport lotniczy oraz morski, drogowy międzynarodowy i krajowy. Co ważne przyjmują też przesyłki o niestandardowych gabarytach. Stawki mają dobre, cenię ich za indywidualne podejście do klienta.
Jeśli szukasz kompetentnego przewoźnika który obsłuży transport na lądzie, morzu i w powietrzu to lepiej skorzystaj z oferty Symlog https://symlog.eu/ Mają doświadczoną kadrę i odpowiednie kompetencje do takich przewozów. W dobie dumpingu cenowego nie patrz tylko na cenę a weź pod uwagę doświadczenie i zaplecze.
Super, że dzielisz się taką ofertą. Może to być jak najbardziej pomocne.
Odpowiednia logistyka jest oczywiście bardzo ważna na magazynach. A skoro już przy nich jesteśmy, to komu Waszym zdaniem najlepiej powierzyć projekt takiej hali magazynowej? Widziałam ostatnio na stronie http://depenbrock.pl/oferta/projektowani...gazynowych ofertę firmy Depenbrock Polska z Komornik pod Poznaniem i wydała mi się ona bardzo atrakcyjna. Firma stawia nie tylko na funkcjonalność, ale też na bezpieczeństwo budowanych hal, za co bardzo duży plus Smile
Według mnie w przypadku praktycznie każdego magazynu przydadzą się jakieś solidniejsze taśmy transportujące, czy pasy do przenośników. Dzięki takiemu wyposażeniu można w całkiem sporym stopniu wpłynąć na wydajność pracy całego zakładu. Wink
Jeżeli mówimy tutaj o współpracowniku na lata to ja szczerze polecam Wam usługi firmy FanLogic. Natrafiłem na ich stronę internetową: https://fanlogic.eu/pl/ i zdecydowałem się na skorzystanie z oferty. Obecnie nasza współpraca opiera się głównie na spedycji międzynarodowej. Póki co nie zawiodłem się na ich usługach - wszystkie transporty są odpowiednio zaplanowane, przygotowane i dostarczane na czas.
Przekierowanie