Forum AE Katowice

Pełna wersja: Kuchnia i bateria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, chciałbym zaopatrzyć się w kilka artykułów do kuchni i łazienki, jakie wyroby polecacie ze sklepu grandeco24.pl? Nie chciałbym zwracać towaru i tracić czasu na wysyłki.
Nie znam tego sklepu więc się nie wypowiem, ale jeśli urządzasz kuchnię to zainwestuj w ładne meble najlepiej na wysoki połysk bo wyglądają świetnie, polecam też wbudowane AGD jak zmywarka czy płyta indukcyjna. Ja mam osobno na przykład sam piekarnik, a osobno płytę. Jedynie lodówki nie wbudowałem bo sama w sobie prezentuje się świetnie. Mamy w stylu vintage. Jeśli chodzi o kuchnię i łazienkę to polecam Ci też zakupić zlewy podwieszane, ponieważ wyglądają mega stylowo i wielu znajomych decyduje się ostatnio na podwieszane niż montowane w szafę. Zlew koniecznie z granitu jeśli chcesz żeby służył Ci na lata. No to chyba byłoby na tyle Wink
Ja mogę polecić Ci sklep https://plmeble.pl/ wiem, ze mają na pewno meble ale może i akcesoria również. Kupowałam u nich meble do kuchni i byłam zadowolona.
Przekierowanie