Forum AE Katowice

Pełna wersja: Wymiana ekranu iPhone tanioo!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio się dowiedziałem, że w naszym mieście działa mobilny serwis naprawy wyświetlaczy w iPhone. Patrzcie tu http://wymieniamywyswietlacze.pl/. Proste i genialne! Dzwonisz, umawiasz się na uczelni i w przerwie między zajęciami serwisant wymienia Ci ekran.
Ostatnio wymieniałem taki ekran i zapłaciłem bardzo dużo pieniędzy. Nawet nie wiedziałem że tyle wyjdzie.

______________________________________________
https://podrozdoindii.wordpress.com/
Jeśli chcesz wymienić ekran w swoim iphone, to polecam sprawdzić serwis w Katowicach. Możesz sprawdzić pełen zakres usług na tej stronie i-heaven.pl. Mają naprawdę świetnych specjalistów i atrakcyjne ceny. Jeśli byłbyś zainteresowany, to koniecznie ich sprawdź.
A jakie są koszta? Bo czasem to lepiej już kupić nowy telefon niż wymienić ekran Tongue
Warto doradzić się znajomych w tej materii. Sądzę, że z całą pewnością będą w stanie pomóc.
Ja potrzebuję usługi mającej na celu wymiany złącza ładowania w iPhone 6s. Ostatnio znalazłem w swojej okolicy serwis http://www.i-heaven.pl/cennik-naprawy-ap...-katowice/. Czy ktoś z was korzystał z ich usług i może podzielić się opinią na ich temat?
Sprawdź sobie https://www.maclife.pl ! Ja zawsze do nich wysyłam jak tylko coś się dzieje i jeszcze ni było sytuacji w której by nie dali rady. Od ekranów, po zepsute czytniki linii papilarnych
hi. In this article nice thanks for sharing.
ISO Certification in Mumbai
Jeśli jakość naprawy nie będzie naprawdę dobra, to taki telefon nie będzie służył tak samo jak kiedyś i może pojawić się wiele problemów. Tutaj https://idream.pl/serwis/ macie namiar na serwis, który typowo zajmuje się naprawą iPhone. Warto sobie tam zerknąć, poczytać i ewentualnie skontaktować się z nimi w celu ustalenia szczegółów.
Na przyszłość polecam dobre etui do telefonu. Ringke produkuje na prawdę wysokiej klasy http://www.ringke.pl i można zabezpieczyć swój telefon.
Stron: 1 2
Przekierowanie