Forum AE Katowice

Pełna wersja: centrum rehabilitacji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, poszukuję dobrego centrum rehabilitacji w Gdańsku. Moja mama ma uraz kolana i pilnie poszukujemy specjalistów,którzy jej pomogą. Co sądzicie o tym http://rehab-gdansk.pl/ ?
Z tego co ja wiem to w Gdańsku jest jedno bardzo dobre centrum rehabilitacji. Chyba każdy go zna.
Moje kolano też ostatnio nie jest w zbyt dobrej formie. Nie przypominam sobie, abym miała jakiś uraz, a mimo to odczuwam natrętny ból kolana Poznań z tego co wiem oferuje terapię manualną w Gabinecie Terapii Manualnej i Masażu, która podobno daje świetne rezultaty przy bólu kolan. Jak sądzicie, warto się jej poddać? Jest szansa, że mi pomoże?
Jeśli szukasz specjalisty z prawdziwego zdarzenia, to według mnie całkiem pomocny może okazać się ortopeda A. Stępiński z Poznania (http://www.adrianstepinski.com/). Wiem, że na pewno przyjmuje tam w dwóch placówkach. Dobrze zna się na poszczególnych urazach, więc z pewnością pomoże.
Zdecydowanie warto pokusić się o jakieś konsultacje specjalistyczne, bo to pierwszy krok do zdiagnozowania, a tym samym wyleczenia problemu. Pamiętaj jednak, że kolano wymaga dobrego specjalisty, bo łatwo je uszkodzić na resztę życia. Poszukaj takiego z jak najlepszymi opiniami i uwierz mi, czasami warto pojechać kilka godzin w jedną stronę Wink

Tyrion93 napisał(a):
Witam, poszukuję dobrego centrum rehabilitacji w Gdańsku. Moja mama ma uraz kolana i pilnie poszukujemy specjalistów,którzy jej pomogą.


Moja znajoma miała podobny problem i korzystała z wielu metod leczenia ale skuteczna dopiero okazałą się metoda fali uderzeniowej u nich https://fala-uderzeniowa.com/leczenie-bo...a-warszawa już po pierwszym zabiegu odczuła znaczną poprawę, po kilku zabiegach ból całkowicie znikł. Dobór odpowiedniej metody leczenia to podstawa, dlatego warto korzystać z sprawdzonych i pewnych metod.

Mnie też rehabilitacja się przyda, ponieważ chyba będę miała robiony taki zabieg, jak anatomia stawu kolanowego w Sport Klinika Jestem umówiona na konsultację, aby wszystko dokładnie posprawdzać. Nie chcę się decydować na operację, ale skoro będzie to jedyne rozwiązanie, to niestety nie mam wyjścia.
Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Czy wiecie może gdzie w Katowicach można wybrać się na dobrej jakości rehabilitację i fizjoterapię? Ja właśnie dość pilnie poszukuję czegoś sprawdzonego w tym zakresie tematycznym... W oko wpadła mi na przykład oferta http://rehit.pl/ Co o tym myślicie? Czy będzie to Waszym zdaniem rozwiązanie warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym zakresie tematycznym.
Mi się udało, bo koleżanka ma kuzyna lekarza, dzięki czemu konsultacja ortopedyczna Warszawa odbyła się dosyć szybko. Uszkodzenie stawu na szczęście nie było tak rozległe, jak mogłoby się wydawać i wystarczyła seria zabiegów rehabilitacyjnych, by móc powrócić do zdrowia.
Słuchajcie, ja mieszkam w łodzi i potrzebna mi jest jakaś na prawdę dobra i profesjonalna rehabilitacja po operacji kręgosłupa. Może ktoś z was zna takie centrum rehabilitacyjne, które mógłby mi polecić? Będę wam bardzo wdzięczny!
Stron: 1 2
Przekierowanie