Forum AE Katowice

Pełna wersja: Podyplomowe studia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzad...259,54,259 a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych.
Ja się kompletnie na tym nie znam. Nie będę w stanie pomóc.
Obecnie jestem na studiach i bardzo często czytam różne artykuły na internecie.Ostatnio na przykład wpadł mi w ręce mega ciekawy portal informacyjny .
Studia podyplomowe zawsze odbywają się w systemie weekendowym. Jak sama nazwa wskazuje, można je zacząć dopiero po studiach magisterskich czy licencjackich Wink Większość osób już wtedy pracuje, więc to jedyna opcja. Ja robię je obecnie online i powiem wam, że to mega wygodna sprawa. Zostawiam wam linka https://wwszip.pl/dziekanat-studiow-podyplomowych/ Możecie zobaczyć jakie mają kierunki do wyboru. Łączę się z domu z uczelnią i nie tracę czasu na dojazdy.
Zdecydowana większość szkół ma taką ofertę.
___
http://sefort.pl/
Przekierowanie