Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jaka drukarnia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drukarnia Aria ma fajne oferty, a do tego widziałam na ich stronie http://drukarniaaria.pl/klienci że korzysta z ich usług dużo znanych firm. Także myślę, że to dobra drukarnia, na pewno warta uwagi. Nie wiem jak cenowo, ale kiedyś były dość konkurencyjne.
Jeżeli potrzebujesz wydruk dobrej jakości, który został wykonany przez fachowca skontaktuj się z drukarnią Druczki.eu - https://druczki.eu/ . Jest to drukarnia z której już niejednokrotnie korzystałem i jestem zadowolony z usług jakie świadczą. Drukarnia posiada bogatą ofertę, zlecenia wykonują szybko, rzetelnie, dokładnie i za atrakcyjną cenę. Kiedy zlecenie zostaje zakończone, zostaje ono wysłane do klienta ekspresową przesyłką kurierską. Szybko, tanio i bez problemów.[/u]
Jeśli poszukujecie drukarni,gdzie będziecie mogli wydrukować np. ulotki, sprawdźcie na http://ibiznes.katowice.pl/tani-druk-ulo...ie-szukac/, gdzie w Katowicach można taką znaleźć.
Ja to zawsze korzystam z oferty drukarni ale jak wrócę do siebie do Wrocławia. W mieście mamy dwie sprawdzone:
http://www.drukarniakid.pl/
http://drukarniakursor.pl/

Jak będziesz to polecam skorzystać z druku cyfrowego, bo mają na najwyższym poziomieWink
Mogę polecić https://drukreklamowy.com.pl/. Zamawiałam ulotki Smile wyszło super Smile
Ja polecam tę drukarnię: doits.pl. Zamawiałam jakiś czas temu u nich plakaty. Zamówienie zrealizowali prawie natychmiast, jakość była bardzo dobra, wysyłka też szybka, ceny niskie.
Ja mam własny projekt ulotek, ale nie wiem w jakim formacie je wydrukować, dlatego szukam namiarów na jakieś drukarnie
Hm, no dużo zależy od lokalizacji, chociaż są też drukarnie internetowe. Osobiście bym jednak im nie ufała, a skoro moim miejscem zamieszkania jest warszawa drukarnia Shark Desing będzie ze mną współpracowała. Czytałam o nich same dobre rzeczy, dlatego zdecydowanie to z nimi chciałabym zacząć współpracę.
Coraz więcej firm decyduje się na zainwestowanie w jakieś gadżety reklamowe by móc je rozdawać klientom. W sumie to bardzo ciekawe rozwiązanie i nawet nie drogie w realizacji. Tym bardziej, że w drukarni : https://www.hexdruk.pl/ulotki-skladane możemy liczyć na kompleksową obsługę, fachową pomoc no i wysokiej jakości druk co także ma dość duże znaczenie. Poza tym jest to drukarnia sprawdzona i polecana i możemy liczyć na szybką realizację zamówienia.
Interesuje mnie tani druk Warszawa. Czy możecie polecić jakieś sprawdzone drukarnie cyfrowe? Usługi powinny być wysokiej jakości i w dobrej cenie. Do tej pory znalazłam drukarnię Sea. Czy ktoś korzystał z ich usług? https://www.sea.net.pl/
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie