Forum AE Katowice

Pełna wersja: Czym myć rower
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak już zainwestujemy w dobry rower, to wiadomo że też chcemy o niego zadbać. Tylko jakie stosować do tego preparaty. Czytałam trochę tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/pora..._myc_rower o tym różnych preparatach ale moze wy też macie coś sprawdzonego co nadaje się do pelengacji.
A skoro już o rowerach mowa, to czy możecie mi napisać, czym najlepiej sugerować się przy wyborze odpowiedniego dla siebie jednośladu? Przeglądam sobie właśnie ofertę rowerów na stronie http://sklepzrowerami.pl/ i naprawdę bladego pojęcia nie mam, na jaki rower się zdecydować... chciałabym taki, którym pojadę zarówno po zakupy, jak i na dłuższą wycieczkę rowerową... co byście mi polecili?
Wystarczy na myjnie samoobsługową, odwrócić go kołami do góry i myjką minuta roboty Wink
O ciekawych sprawach mówicie, będę się musiał nimi głębiej zainteresować. Ja, jak dotąd, to myłem mojego gąbką i płynem, ale niestety, już jest do niczego i muszę kupić nowy. Podobają mi się te rowery https://www.ceneo.pl/Rowery/Lokalizacja:Czestochowa.htm i coś takiego sobie kupię chyba, ale też nabędę specjalne środki do czyszczenia, by o niego porządnie zadbać.
Nie wiedziałam, że do mycia roweru potrzebne są jakieś specjalne specyfiki. Całe życie w kłamstwie...
If there are many sad stories, share it with the people you trust. Sharing helps people get closer together and you also relieve some of that sadness.
wings.io
Przekierowanie