Forum AE Katowice

Pełna wersja: Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w tytule. Szukam miejsca gdzie mógłbym znaleźć meble nierdzewne oraz profesjonalne wyposażenie gastronomii. Póki co znalazłem jeden sklep internetowy, ale jednak wolałbym to zobaczyć na własne oczy. Tutaj znalazłem ten sklep. Macie inne pomysły?
mam podobny problem, szukam do hotelu z restauracją wyposażenia dla profesjonalistów. teraz interesuje mnie pościel biała hotelowa - gdzie? za ile? jakie rozmiary? jeśli ktoś ma sprawdzony namiar - to poproszę
Jeśli chodzi o sprzęt taki jak zmywarka do gastronomii to myślę że najlepiej jest od razu iść do Winterhalter, bo ten producent ma najlepsze nowoczesne urządzenia idealne do gastronomii
W takim lokalu gastronomicznym na pewno przyda się również jakiś profesjonalny ekspres do kawy. Spory wybór takich ekspresów maja na przykład na stronie https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-restauracji/. Znajdziecie tam sprzęt od najlepszych światowych producentów i to w całkiem niewygórowanych cenach Smile
Przekierowanie