Forum AE Katowice

Pełna wersja: Dobrze zorganizowana konferencja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś może organizował w przeszłości konferencję Jaka powinna być dobrze zorganizowana konferencja?O czym warto jest pamiętać?
Trzeba ustalić kilka rzeczy
zaplecze techniczne i sprzet
miejsce organizacji konferencji
Zaproszenia i program spotkania - Ten aspekt organizowania przedsięwzięcia jest równie ważny, jak właściwe miejsce organizowania konferencji.

Trzeba zgrać ze sobą wiele rzeczy tak więc jeśli nie masz doświadczenia w planowaniu konferencji,dobrze będzie skorzystać z oferty firmy,która się zajmuje organizacją takich imprez:
http://www.chillievent.pl/oferta/konferencje

Duże doświadczenie ma firma Chillievent. Na pewno będziesz zadowolony.
Konferencje to teraz zleca sie w 100% w dobrych hotelach. Piszesz im wytyczne, a oni ogarniają za Ciebie wlasciwie wszystko. Sala, wyposazenie typu: flipcharty, naglosnienie i ustawienie krzeseł. Tutaj w październiku robilismy duza konferencje dla samorzadowców http://www.hotel-rycerski.pl/pl/oferta.html na 150 osob. Sale maja dostosowane do liczby gosci: i mniejsze i wieksze. Do tego catering tez na miejscu
Bardzo ciekawe i przydatne rady, dzięki wielkie
By taka konferencja naprawdę się udała, trzeba się przyłożyć na etapie organizacji.
Na pewno wybór miejsca to dość ważna rzecz. Oczywiście liczy się również otoczka związana z jedzeniem dla gości oraz zabawą.

__

neonet.pl/blog/black-friday-2018
Tak, wybór miejsca na pewno jest dość istotny. Jednak wcale nie brakuje lokali, w których to liczyć można na profesjonalną obsługę i wsparcie. Wink
Przekierowanie