Forum AE Katowice

Pełna wersja: Ochrona telefonu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy macie jakieś sprawdzone firmy jeśli chodzi o szkło ochronne lub folię na ekran telefonu? Przyznam, że ostatnio mocno się na nich zawiodłem. Słyszałem dużo dobrego o tym sklepie - https://pancernik.eu/huawei-mate-20-lite...hartowane. Warto?
Mógłbyś chociaż napisać do jakiego modelu telefonu Ci potrzebny. Ja osobiście zazwyczaj korzystam z firmy PremiumGlass i sprawdza się wyśmienicie. Uratował wyświetlacz już nie raz.
Jeśli zależy Wam na naprawdę profesjonalnej i dobrej ochronie Waszego telefonu, to przyda Wam się również na pewni wysokiej jakości Szkło hartowane Benks. Ja zamówiłam sobie takie szkło przez internet i jestem z niego bardzo zadowolona, bo mój telefon upadł już nie raz i to z niemałej wysokości, a z wyświetlaczem absolutnie nic się nie stało, nie ma na nim żadnego pęknięcia Wink Takie szkło nie jest drogie, a na pewno przedłuży życie Waszego telefonu Wink
Ja mimo tego, że telefon ciągle noszę w etui, dodatkowo mam folię ochronną na wyświetlacz, to jednak nie uratowałem telefonu przed zniszczeniem przy upadku. Na szczęście wiem o istnieniu https://prestigegsm.pl/ czyli serwisu, który naprawi mojego samsunga.
Najlepiej pamiętać o jakimś etui oraz szkle hartowanym.
wydaje mi się że szkło jest wszędzie takie samo, dużo zależy od tego jak się je na telefon przyklei
Jakieś solidne etui na pewno by się przydało.
Każdy mój telefon obowiązkowo jest ubrany w folię ochronną i etui
Ochrona telefonu jest dziś ważna, ale nie oszukujmy się, dzisiejsze nowoczesne smartfony są dużo słabsze niż takie modele https://www.ceneo.pl/Telefony_komorkowe/...syczna.htm , którymi kiedyś można było rzucać, a nic się z nimi nie działo. A dziś jeden upadek może zakończyć żywot modelu wartego powiedzmy kilka tysięcy złotych.
Jeżeli już dojdzie do uszkodzenia wyświetlacza, to na pewno warto zastanowić się nad nimi https://wymianaszybkiiphone.pl Sama myślę nad nimi, bo mam problem z wyświetlaczem.
Stron: 1 2
Przekierowanie