Forum AE Katowice

Pełna wersja: Uwagi do nowej wersji Forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od kilku miesięcy informowaliśmy o pracach nad nową lepszą wersją Forum.

Teraz przedstawiamy Wam nową wersję Forum.

Oczywiście będziemy wdzięczni za uwagi oraz informację o ewentualnych niedociągnięciach. W tym celu powstał nowy właśnie ten post, w którym możecie zgłaszać wszystkie spostrzeżenia (z wyłączeniem informacji o braku polskich znaków, który to problem niestety znamy).

W przypadku nieprawidłowości prosimy również o załączenie zrzutu ekranu.
Hej,

Moja skromna uwaga to propozycja ustawienia zegara, żeby godzina wyświetlana na forum była prawidłowaSmile
A ja bym proponował, dodanie shoutbox-a na forum Smile
shoutbox i może jakiś dział Hyde-Park?
1) Shoutbox jest do zrobienia
2) Hydepark to w zasadzie dział "Ogólnie z życia studenta", ale rozszerzyłem nazwę, żeby była pewność
3) Godzina zależy od ustawień domyślnych całego Forum, ale każdy może ją indywidualnie zmienić w ustawieniach: Panel kontrolny / Edytuj opcje / Opcje daty i czasu.
Jeżeli chcemy mieć czas polski lub Unii Europejskiej należy wybrać w polu Strefa czasowa (czas zimowy): GMT +1:00 i koniecznie zaznaczyć opcję "Automatyczne zmiany czasu letniego / zimowego."
kamila.s zmieniłem Ci strefę czasową i już powinna Ci się wyświetlać prawidłowa data.
Bardziej czytelne rozmowy!! Wydaje mi się że najbardziej optymalny jest układ większości for, czy forów, gdzie informacje o użytkownikach znajdują się na boku, a nie między wypowiedziami, tak aby odpowiedzi następowały po sobie. No i można by też rozróżnić kolorami odpowiednie fragmenty rozmów, opisów, reklam, i tak dalej. Ale to tylko taka drobna uwaga, myślę że da się bez tego obyć Smile
Mam uwagę odnośnie działania na Operze. Coś średnio jest to komfortowe tutaj, często zrywa i wywala błąd. Pewnie już o tym słyszeliście, ale jeśli nie do informuję Wink
Przekierowanie