Forum AE Katowice

Pełna wersja: Odzież ochronna, kaski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pracuję dorywczo w magazynie, żeby dorobić sobie do czesnego. Mamy pytanie do osób, które są zorientowane w temacie - gdzie mogę zamówić atestowany, ale w miarę tani kask? Potrzebuję też maskę oraz jakąś odzież ochronną. Gdzie zajrzeć? Jaką stronę warto odwiedzić, żeby złożyć zamówienie?
Mój brat, który też dorabia na budowach, niedawno szukał dystrybutora odzieży i innych akcesoriów, więc zajrzyj tu: http://aciro.pl/helm-peltor-g3000-kask-ochronny.html . Znajdziesz tam spory asortyment, jeśli chodzi o te artykuły, bo specjalizują się w tego typu sprzedaży. No i ceny są bardzo w porządku, dość konkurencyjne, jak podkreślał mój mąż.
To co Saszka podrzucił to fajny wybór, wyglądają na solidne i mają niezłe opinie Wink
Serio pracujecie w firmach, które nie gwarantują odzieży ochronnej? Do tego sami musicie o wszystkim myśleć? To wypadałoby gdzieś zgłosić...
ja takie rzeczy ostatnio kupowałem na allegro i z tego co pamiętam to bardzo mało wydałem[/align]
Przekierowanie