Forum AE Katowice

Pełna wersja: Bierzecie na raty?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zastanawiałem się czy jest możliwość wzięcia na raty czegoś kiedy jestem studentem bez stałego zatrudnienia? Braliście kiedyś?
Pamiętam, że chciałem wziąć kredyt, ale nawet nie wiedziałem gdzie się po niego udać. Zacząłem więc szukać w internecie i znalazłem stronę http://fpir.com.pl/ na której można przeczytać naprawdę sporo przydatnych artykułów, na różnie tematy finansowe i związane z gospodarką.
Ja też nie jestem na stałe zatrudnony, mam umowe zlecenie i udało się wziąć laptopa na raty
Mi czasami zdarza się wziąć coś na raty, ale głównie po to żeby zwiększać moją zdolność kredytową.
Z przyczyn losowych musiałem kupić nowy samochód, jednak nie miałem na to odpowiedniej ilości pieniędzy. Skorzystałem z oferty AASA i jestem bardzo zadowolony. Wszystko przebiegło sprawnie, bez problemów, sam wybierałem sobie kwotę oraz ilość rat, która mnie interesuje. Polecam serdecznie zainteresowanym tematem.
zdolność kredytowa jest bardzo ważna
Przekierowanie