Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jak dostać odszkodowanie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim, mam problem. Miałam wypadek w pracy i chcę odzyskać za to pieniądze, stawka ubezpieczenia jest za mała, żeby pokryć koszty leczenia. Nie chce od razu iść do sądu, może dałoby się to jakoś polubownie załatwić? Koleżanka podsunęła mi pomysł żeby skontaktować się z jakąś firmą pomagającą w odzyskaniu kasy za wypadek, wspomniała o tej: https://codex.org.pl/. Co o tym myślicie, pomogą?
A od kiedy to szef płaci za wypadek w pracy Rolleyes? Doedukuj się, a najlepiej skorzystaj z pomocy jakiejś firmy, albo stowarzyszenia...
Warto czytać o tego rodzaju sprawach i dowiadywać się jak najwiecej, bo przecież nie wiadomo co życie przyniesie. Mnie ostatnio zainteresował artykuł https://voxveritas.pl/odszkodowanie-za-z...kregoslup/ i teraz szukam jakiegoś dobrego ubezpieczenia, macie coś godnego polecenia?
Może do EuCO się z tym zgłoś? Oni zajmują się sprawami o odszkodowania. Nie wiem czy też tym się zajmą, ale warto zapytać
Mój kumpel miał ostatnio wypadek przy pracy w UK. Teraz zależy mu, aby uzyskac odszkodowanie. Jak sądzicie, w jaki sposób warto załatwiać takie odszkodowania? Staram się mu pomóc i szukam firm,które pomogłyby mu w danej sprawie. Co sądzicie o nich https://insito-odszkodowania.uk/ Proszę o opinie.
W kwestii odszkodowania najlepiej skonsultować się z jakimś specjalistą, bo samodzielnie ciężko coś wywalczyć.
Przekierowanie