Forum AE Katowice

Pełna wersja: Rolety
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie żaluzje antywłamaniowe macie w swoich domach i mieszkaniach? Szukam sprawdzonego producenta rolet, które będą nie tylko ładnie wyglądały, ale również sprawnie funkcjonowały. Zastanawiam się też, jak dobrze wybrać rolety pod względem wyglądu i kolorystyki? Czy dobrym rozwiązaniem będzie kolor zbliżony do elewacji budynku, czy raczej postawić na jakiś kontrast. Do tej pory mieszkałem wysoko w bloku i nigdy nie instalowałem tego typu rolet, a teraz ta wiedza jest mi niezbędna.
Ja co prawda nie mam w domu, ale w mieszkaniu na parterze. Postawiłem na solarne elektryczne rolety zewnętrzne z oferty https://grako.pl/2019/02/20/rolety-elekt...cia-scian/ . Nie potrzebują podłączenia do sieci energetycznej, dlatego nie trzeba ciągnąć przewodów. Ich wyjątkową zaletą jest czujnik słoneczny regulujący pracę rolety.
Nigdy nie czułem potrzeby montowania takich rolet Wink
Najlepsze są rolety na pilota. Rotelex ma takie. Oprócz tego roletami można sterować również przez aplikację. Sprytne i praktyczne rozwiązanie. Warto się nad nim zastanowić.
Jest spory popyt na takie coś. Będzie to na pewno przydatne.
Przekierowanie