Forum AE Katowice

Pełna wersja: Wycieczka do Sankt Petersburga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie polecacie wyjazdy zagraniczne na kieszeń studenta? Ja mam na oku Sankt Petersburg: https://www.wytworniawypraw.pl/wyprawy/75,petersburg
W Sieci na pewno znajdą się porady w tym temacie. Nie powinno być z tym większych problemów.
I co można tam zobaczyć ciekawego? Masz jakiś przewodnik online?
Chętnie pojechałabym do Rosji, jeszcze nigdy nie byłam w tym kraju. Tyle tam jest do zwiedzania, że życia by nie starczyło.
W Rosji też jeszcze nie byłem, ale chętnie bym pojechał i pozwiedzał. I oczywiście przejechał się koleją transsyberyjską.
Hi. It's cool that you decided to visit Russia. That country is really beautiful and has an interesting history. My favorite city is St. Petersburg, I've been there twice and want to go there one more time. If you are interested in visiting that city, then you for sure should take an excursion. biglifetour.com has so many of them to choose from. I visited a Hermitage and have individual excursion there. My guide was so interesting and I wasn't bored for a second. So, I hope, you'll decide to visit beautiful St. Petersburg.

Oktawian25 napisał(a):
Jakie polecacie wyjazdy zagraniczne na kieszeń studenta? Ja mam na oku Sankt Petersburg: https://www.wytworniawypraw.pl/wyprawy/75,petersburg

Bardzo fajna wycieczka. Jak widzę całkiem fajny program Wytwórnia Wypraw zrobiła. A sam Petersburg jest wart zobaczenia. I najlepiej jechać latem, jak mamy do czynienia z tzw. Białymi Nocami Wink

Teraz Czarnobyl wszyscy chcą zwiedzić.
Takie wycieczki zawsze są super! Ja nastawiam się głównie na zwiedzanie jeżeli chodzi o wakacje, a tego typu miasta to idealna opcja na aktywny wypoczynek za granicą. Czarnobyl też wiadomo chciałabym odwiedzić, kto by teraz nie chciał po serialu od HBO Big Grin W tego typu wyprawach najważniejsza kwestia to znaleźć loty. Tzn. nie powinno być żadnych problemów z ich znalezieniem, ale żeby były one w przystępnych cenach, to już jest sztuka tak ogarnąć loty na wakacje. Dlatego nie pozostaje wam nic innego tylko rozpocząć polowanie i to najlepiej z większym wyprzedzeniem.
Przekierowanie