Forum AE Katowice

Pełna wersja: Kalibracja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej wszystkim! Mam pytanko, czy kaliborowaliście juz może swoje alkomaty ? jak tak to gdzie? bo nie mam pojęcia gdzie coś takiego można zrobic..
Ja na temat kalibracji wiem bardzo dużo.O tym wszystkim opowiadał mi bliski kolega.

___________________________________________________
bisexual
Hej! Kochani podjechałem do siebie do pracy i ogarnąłem sobie, podobno wysylaja tutaj https://www.promil-lab.pl/
Ja ostatnio wysyłałem do https://sklep-alkomaty.pl/ i dość szybko odesłali. Od razu mówią jak coś jest z alkomatem nie tak i jak trzeba jakąś część wymienić.
Ja jeszcze nie musiałem, mam świezy zakup więc jeszcze działa bez zarzutu. A jakie alkomaty kupiliście? Ja oglądałem na https://alko-maty.pl/alcoblow.html takie już z wyższej półki, które są mega dokładne. Są fajne ponieważ nie mają ustnika. Sprawdzcie sobie pozostałą ofertę tego sklepu z alkomatami.
Gdy go kupiłam miałam już skalibrowany.
Mam dokładnie to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.
Niestety wielkim minusem alkomatów jest konieczność ich kalibracji.
W sklepach z alkomatami na pewno też wykonują takie usługi. Wiadomo, że trzeba co jakiś czas wykalibrować alkomat, żeby mieć dokładny pomiar. Co do samego zakupu alkomatu to zajrzyjcie sobie na stronkę http://www.ipultusk.pl/wiadomosci/2797 Znajdziecie tam porady jak wybrac najlepszy alkomat
A wiecie, kiedy trzeba kalibrować alkomat? Jeśli nie, to na http://eu-eu.eu/kalibracja-alkomatu-jak-...c-alkomat/ znajdziecie najważniejsze informacje na ten temat. Ja mam taki sprzęt, który blokuje swoje działanie, jeśli na czas nie zostanie skalibrowany.
Przekierowanie