Forum AE Katowice

Pełna wersja: Windykacja w firmie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Do właścicieli firm. Co robicie, kiedy wiele osób naraz zalega wam z płatnościami za faktury? Jak się w tym odnaleźć i ściągnąć wszystkie należności? Kumpel ostatnio mówił mi, że istnieje program dla kancelarii do windykacji należności, ale nigdy jeszcze z niego nie korzystałem. Jak wy sobie radzicie?
Jak macie dłużników, którzy nie płacą to polecam http://www.paulewicz.pl/windykacja-i-antywindykacja/ dzięki temu adwokatowi odzyskałem długi, o które "walczyłem" ponad rok. Jednak profesjonalizm to profesjonalizm Smile
Czasami zadłużenie firmy jest tak duże, że konieczne jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Jak to zrobić? Ten poradnik http://podpowiadamy.pl/jak-oglosic-upadl...spodarcza/ z pewnością wiele wyjaśni.
najlepiej jest się skontaktować z dobrym adwokatem.. na śląsku znam http://www.piotrbanczyk.pl i szczerze polecam!
Jeżeli wiele osób zalega z fakturami, to według mnie nie ma nawet co czekać i najlepiej zwrócić się do firmy windykacyjnej, która tego typu zadaniami zajmuje się na co dzień. Dobrym przykładem firmy windykacyjnej jest ICG-Group. Na https://www.icg-group.com/ znajdziecie więcej informacji na temat ich działalności.

Wink
Wiem, że z tymi firmami i ściąganiem zadłużenia jest różne. Mój mąż znalazł Kancelarię Volenti http://www.volenti.pl/  chyba właściwą, bo gdy coś nie idzie z finansami w spółce po jego myśli to oni się tym zajmują , korzysta z ich usług już bardzo długo .Skoro mój mąż korzysta z ich pomocy , a zawsze jest nieufny i stara się wybierać dobre firmy to pewnie firma jest godna polecania.
Oczywiście wyegzekwowaniem długu może zająć się komornik. Tyle tylko, że nie może on tego zrobić na prośbę wierzyciela. Żeby wszcząć postępowanie, trzeba zdobyć tytuł egzekucyjny. Jak to zrobić? Na http://komornik-wojnowski.pl/kiedy-zglos...luznikiem/ możecie dowiedzieć się szczegółów.
Przekierowanie