Forum AE Katowice

Pełna wersja: Wino
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Lubicie wino? Pijecie częściej, czy tylko na jakieś okazje? Chciałabym się poradzić i dowiedzieć się, jakie będzie najlepsze wino półsłodkie czerwone. Szukam na stronie http://wineavenue24.pl Mają bardzo dużo propozycji, dlatego wybór jest taki trudny.
Ja za winami raczej nie przepadam. O wiele bardziej wolę się napić jakiegoś bardziej ekskluzywnego alkoholu, na przykład rumu. Ostatnio bardzo zasmakował mi rum Appleton Estate, o którym mowa na stronie https://rumlovefestiwal.com/pl/appleton-estate/. Czy ktoś z Was miał okazję próbować tego trunku?
Wino najczęściej używam do gotowania.

__

zachowek
ja piję tylko mołdawskie, bo tam kiedyś byłem kilka tygodni i pokochałem ten smak Smile
Ja najbardziej lubię wina hiszpańskie oraz gruzińskie. Ich degustację rozpoczynam od dobrania odpowiedniego szkła, w którym będę je podawała. Zawsze na takie okazje ma przygotowane kieliszki, które swego czasu zakupiłam na https://duka.com/pl/jedzenie-i-serwowani...kieliszkow. Mniejsze, smuklejsze kieliszki służą mi do podawania win białych, natomiast większe, z bardziej szeroką czaszą do win czerwonych. Warto jest zwracać na takie szczegóły uwagę podczas serwowania tych trunków.
Ja uwielbiam wino i bardzo lubię je pić.
Wybór win jest dzisiaj naprawdę spory.
Najlepsze wina mają na stronie https://dom-szampana.com.pl/. Jeśli lubicie wina musujące lub też szukanie jakiegoś prezentu dla kogoś to polecam tam zajrzeć.
Ostatnio po wakacjach w Chorwacji bardzo podeszło mi mi proseco i teraz to jest mój obowiązkowy trunek na każdej imprezce zarówno w domu jak i gdzieś w lokalu Smile
Nie piję nic oprócz wina. Przede wszystkim lubię dobre, drogie, półsłodkie białe wino. Prawda, że ​​nigdy nie lubiłem otwórz to. Teraz chcę zamówić sobie taki korkociąg https://www.amazon.com/dp/B07MS9P6MJ?language=en_US na Amazon, mam nadzieję, że będzie wygodniejszy niż poprzedni
Stron: 1 2
Przekierowanie