Forum AE Katowice

Pełna wersja: księgowość internetowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy korzystacie w swoich firmach z oprogramowań do księgowosci online? Jeśli jeszcze się nie zdecydowaliście, to zobaczcię tę ofertę https://wfirma.pl/ Serwis wfirma.pl udostępnia narzędzia do samodzielnego prowadzenia księgowości przez internet, pozwala również wystawiać faktury jak i zarządzać magazynem. Jako jedyny udostępnia rozbudowany system kadrowo płacowy. To jeden z lepszych programów w naszym kraju i o niskiej cenie.
Ja dużo czytam blogów ostatnio znalazłem ciekawy http://ferdeksklep.pl/ dużo mają na takie tematy artykułów.
Apropo księgowości to bym chciał zapytać o szkolenia takie jak http://www.szkolenia.proedukacja.edu.pl/...ymfonia/38 czy warto poświęcać czas na tego typu rzeczy? Zamierzam iść w tym kierunku, a w sumie dopiero zaczynam i chętnie bym poczytał wypowiedzi ludzi doświadczonych w temacie szkoleń z zakresu księgowości. Jak to widzicie?
Wydaje mi się, że taka księgowość internetowa może być całkiem niezłym rozwiązaniem dla firmy - zarówno dla tej większej, jak i dla tej mniejszej. Warto wtedy na pewno pomyśleć również o elektronicznym obiegu dokumentów, na przykład takim, jaki oferuje firma Primesoft. Na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie się zapoznać z jej pełną ofertą, polecam, bo naprawdę warto Smile na pewno usprawni to działanie Waszych firm Wink
Przekierowanie