Forum AE Katowice

Pełna wersja: Czas wolny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co robicie, kiedy nie ślęczycie nad książkami (hy hy!), odrabiacie pańszczyznę na praktykach czy imprezujecieTongue?
Osobiście lubię sobie pomajsterkować w elektronice. Wprawdzie odpowiedni sprzęt typu https://diolut.pl/lampa-z-lupa-powieksza...5_235.html trochę kosztował... ale czuję że w takim mini-warsztacie sam nauczę się więcej niż na wielu akademickich ćwiczeniach i wykładach!
Dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu jest aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Można przykładowo wybrać się do parku linowego https://parklinowyjachranka.pl/ pod warszawą. Oferują wiele tras, dla dzieci i dorosłych. Cenowo jest przystępnie, obsługa jest pomocna i w razie potrzeby służy radą i wsparciem.
Ja w czasie wolnym ostatnio poczyniłam niemałe zakupy. Tutaj : https://www.czasnabuty.pl/ znalazłam na tyle ciekawe oferty, że z pewnością was też coś kiedyś zainteresuje. Znajdziecie tam zarówno propozycje dla dzieci, mężczyzn i kobiet. Możecie tam zrobić zakupy dla całej rodziny.
a ja tam lubie sprzedać go ze swoim fwb Big Grin
miło i przyjemnie Smile
jak ktoś chce poczytać o tego typu relacji, polecam ciekawy wpis
dla ciekawskich Smile https://www.nasztomaszow.pl/wiadomosci/3...ko-meskich
Ja ostatnio interesuję się tematem nowoczesnych seks lalek. To naprawdę zdumiewiające! Ledwie kilka lat temu ktoś w ogóle o tym pomyślał i stworzył coś innego, niż dmuchany balon, który nie dawał żadnej przyjemności. Teraz możliwości są naprawdę ogromne i taka lalka z pewnością może zastąpić żywą partnerkę w łóżku, jeśli komuś taki układ odpowiada. Jeśli ktoś chce się trochę więcej o tym dowiedzieć to z polskojęzycznych stron polecam przede wszystkim http://sekslalki.pl/
Ja wolny czas poświęcam na odpoczynek, ponieważ mam go naprawdę mało
Ja próbuję swoich sił w malarstwie. Kiedyś bardzo lubiłam rysować, więc teraz kontynuuję moje artystyczne zainteresowania. Kupiłam sobie płótna i zestaw farb i gdy mam trochę wolnego czasu, to tworzę.
Ja zazwyczaj w wolnym czasie chodzę na siłownie, bardzo lubię aktywność fizyczną. Jestem właśnie w trakcie kursu na personalnego trenera.
Fajnie, że znajdujecie jeszcze czas wolny.
Lubię robić zakupy, ale także regularnie chodzę na siłownię. No i oczywiście jest taki mój ulubiony bar z bilardem https://klubdiament.pl/ , który kocham odwiedzać z moją siostrą. Jest to fantastyczne miejsce, w którym można świetnie się bawić. Nawet planuję zorganizować w nim swoje urodziny. Przyjaciele lubią rzutki i piłkarzyki, a męska część towarzystwa pewnie chętnie obejrzy mecz na dużym ekranie. W tym klubie nie można się nudzić.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie