Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jakie płatności w sklepie internetowym?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak sobie myślę, że dobrze byłoby wdrożyć do mojego nowo powstałego sklepu internetowego jakieś dobre i sprawdzone płatności online. Myślałem nad Bluemedia https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/ , ponieważ kilku moich znajomych korzysta z ich usług i bardzo je chwalą. Co wy o tym sądzicie?
Mój ojciec u siebie z tego korzysta. Przyzwoita propozycja Wink
zdecydowanie płatność przez przelew oraz kartą i PayU
W swoich dwóch sklepach mam płatności online i blik od https://hotpay.pl/przelewy-online-pay-by-link/ i to właśnie ich szczerze polecam. Mają szybki support, nie kasują za dodatkowe rozwiązania i szybko wypłacają Smile
Ja w sklepie posiadam integrację z Przelewy24. Według mnie jest to jeden z lepszych systemów płatności do sklepu online. Płatności mają wiele zalet i są funkcjonalne. Dużym udogodnieniem dla mnie są szybkie przekazy pieniężne - https://www.przelewy24.pl/szybkie-przekazy-pieniezne, które pozwalają na szybką wypłatę zgromadzonych na koncie środków. Zazwyczaj takie operacje są realizowane tego samego dnia roboczego.
Nie mogę edytować swojego wcześniejszego posta. Ja nadal korzystam z przelewów online od HotPay i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio wprowadzili kilka nowych funkcji jak na przykład PaySafeCash.
Myślę, że gdy zakładamy sklep internetowy to jest to jedna z ważniejszych rzeczy. Ja u siebie wdrożyłem bez najmniejszego problemu płatności online https://www.cashbill.pl/ które moim zdaniem są również zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem.
Przekierowanie