Forum AE Katowice

Pełna wersja: fotelik czy Smart Kid Belt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam dylemat co wybrać dla dziecka 6 lat fotelik samochodowy czy Smart Kid Belt ? Nie spotkałam się jeszcze z tymi pasami. A z opisu wynika że są bardzo dobrym rozwiązaniem. Zapewniają dobre ułożenie odcinka pasa biodrowego i płynnie dopasowuje odcinek barkowy do wzrostu dziecka. Na co wy byście się zdecydowali?
Fotelik!
Jak dla mnie foteliki samochodowe są najbardziej optymalnym rozwiązaniem, jakoś nie jestem przekonana do smart kid belt'a. A nie ukrywam ze nie chciałabym testować czegoś nowego na swoim dziecku, jestem raczej za sprawdzonymi produktami.
Ja również uważam, że dużo lepszym rozwiązaniem są foteliki samochodowe. Wydaje mi się, że zapewniają one o wiele większy poziom bezpieczeństwa niż takie pasy. Jeśli szukacie dobrej jakości fotelików samochodowych, to polecam zajrzeć na stronę https://www.sklep-smile.pl/foteliki-samochodowe/9-18kg, gdzie znajdziecie całkiem duży ich wybór i to w niewygórowanych cenach Smile
Czytałem sporo na temat tych pasów i mają pozytywne opinie jak i pozytywne wyniki testów zderzeniowych. Kupiłem ten pas dla dziecka przy okazji wycieczki szkolnej, a i na co dzień też go używamy.

miki23 napisał(a):
Czytałem sporo na temat tych pasów i mają pozytywne opinie jak i pozytywne wyniki testów zderzeniowych. Kupiłem ten pas dla dziecka przy okazji wycieczki szkolnej, a i na co dzień też go używamy.

Nic tylko współczuć. Sad

Bamm-Bamm Rubble napisał(a):

miki23 napisał(a):

Nic tylko współczuć. Sad

A dlaczego współczuć przecież mają atesty i testy zderzeniowe pozytywne.

Dzisiaj coraz więcej osób ma świadomość tego, że fotelik jest bardzo potrzebny - i wreszcie ! Strasznie mnie to cieszy !! Nawet w mediach internetowych na stronie https://www.moja-ostroleka.pl/art/155773...y-pamietac widziałam ostatnio artykuł na temat przewożenia dzieci bezpiecznie w samochodzie, dobrze że o tym się dzisiaj pisze !!
Solidny fotelik będzie najbezpieczniejszy Wink

miki23 napisał(a):

Bamm-Bamm Rubble napisał(a):

miki23 napisał(a):

Nic tylko współczuć. Sad

A dlaczego współczuć przecież mają atesty i testy zderzeniowe pozytywne.

Smart Kid Belt to całkiem fajne rozwiązanie. Zupełnie inne. Wielu boi się tego rozwiązania a branża "fotelikowa" tylko nakręca takie podejście. W paru miejscach widziałem całkiem ich wypowiedzi. Mi osobiście podoba sie to, że producent pasa nic nie ukrywa. Pokazuje testy, wyniki badań itd. Czy jakiś producent fotelików pokazuje wyniki testów? Jakoś nie widziałem.

Stron: 1 2
Przekierowanie