Forum AE Katowice

Pełna wersja: Ciąża tydzień po tygodniu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeśli chcecie obserwować ciążę tydzień po tygodniu i jeśli jest to dla Was ważne, to na pewno interesujący okaże się kalendarz https://plodnosc.pl/kalendarz-ciazy/31-tydzien/ który będziecie sprawdzać online pomiędzy wizytami u lekarza.
Ja raczej nie mam zaufania do tego typu kalendarzy, bardziej miarodajne jest dla mnie to, co powie lekarz.
Też mi się tak wydaje.
Wiadomo, że to co powie lekarz jest ważne. Ale on nie ma czasu, żeby tłumaczyć Ci co się dzieje z Twoim dzieckiem w każdym tygodniu ciąży. Z żoną lubiliśmy czytać takie kalendarze. Jak maluszkowi zaczął rozwijać się słuch, to włączaliśmy jej muzykę. Żona trzymała słuchawki na brzuchu Wink Teraz jest już na końcówce i niedługo będzie rodzić. Ja się już uczę o przewijaniu i odparzeniach https://www.johnsonsbaby.com.pl/przewija...ieganie-im Praca nie pozwoliła mi na chodzenie z żoną do szkoły rodzenia. Dobrze, że są takie artykuły w internecie Wink
Moja żonka zainstalowała sobie taką fajną aplikację https://kalendarzciazy.com.pl/tydzien-tr...str-trzeci . Ma tam wszystko jasno napisane co się może dziać z jej organizmem oraz naszą dzicią Smile Jestem zachwycony jak patrzę co w danym momencie się roziija! Nie mogę się doczekac już naszego skarbeczka aż będzie z nami!
Mogę wam polecić Panią doktor Wiolettę Rozmus-Warcholińską z Częstochowy. Nie prowadzi ona ciąży, ale za to wykonuje wiele różnych badań prenatalnych. Ciężko czasami się do niej dostać, ale warto. Ceny jak dla mnie są w porzadku - bo przyjmuje prywatnie. A wykonuje np. usg 3D i 4D i echo serca płodu. Także jak szukacie takiego lekarza to zdecydowanie warto się do niej udać.
Przekierowanie