Forum AE Katowice

Pełna wersja: Ogłoszenie upadłości konsumenckiej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie są dla tego przesłanki?

Na jakich warunkach można ogłosić upadłość?
Musisz mieć dlugi tak wysokie, ze nie będziesz w stanie ich samodzielnie spłacić. Dla dłużnika, który nie jest w stanie spłacić podjętych kredytów, nękanego egzekucjami i opędzającego się od komorników, to jedyna szansa na wyjście ze spirali długów.

Zerknij sobie tutaj:
https://konsumenckaupadlosc.blogspot.com...y-moc.html

na stronie opisane są warunki jakie powinno się spełnić aby ogłosić upadłość. Najlepiej skontaktować się z prawnikiem bo nie wszystkie długi będą mogły być umorzone.
A to rozumiem, że ciężko zajrzeć do ustawy?
Wszystkiego dowiesz się z https://przekredytowani.pl/upadlosc-kons...siebiorcy/ Smile Znajdziesz tam podstawowe informacje na temat upadłości konsumenckiej i możesz ich poprosić o pomoc w tym procesie. Upadłość konsumencka to postępowanie, więc warto, żeby czuwał nad tym ktoś, kto naprawdę się na tym zna! Wtedy są duże szanse na sukces Smile
Tylko, aby ogłosić upadłość konsumencką trzeba wykazać, że zrobiło się wszystko aby uniknąć bankructwa.
Zgadzam się z tym co pisze layla. To nie jest takie proste ogłosić upadłość konsumencką. Zresztą czytałam gdzies artykuł na ten temat. jedno jest pewne wychodzisz z czystą kartą. Jest też coś takiego jak sprzedaż rozliczeń, w momencie kiedy zamykasz swoją firmę. Tutaj jest coś takiego opisane http://corsaria.pl/klienci/ Ale jak się to ma do upadłości to nie wiem, tez jest to powiązane na pewno.
O upadłości konsumenckiej teraz się dużo mówi, temat dosyć na czasie, co jest trochę przerażające. Mimo wszystko informacji o tym można znaleźć dużo, ten link prowadzi do artykuł dotyczącego wyjaśnień czym jest upadłość, na czym polega i kogo ona dotyczy.
Nie sądziłem, że kiedyś będę musiał ogłosić upadłość firmy jednak sprawy się lekko mówiąc posypały i teraz skorzystam chyba z pomocy prawnej kancelarii http://www.paulewicz.pl/upadlosci-likwidacje/ żeby przeprowadzili dobrze przez ten proces i zakończę biznes. Długo było dobrze, fajnie firma prosperowała, ale cóż chyba wszystko co dobre faktycznie zawsze sie kończy...
Przekierowanie