Forum AE Katowice

Pełna wersja: Dotacje unijne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
zakładam ten temat, ponieważ chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat dotacji z UE. Mam zamiar zacząć się starać o dotacje na własną działalność, ale nie wiem jak do tego się zabrać, jestem nowa. Dużo czytam na różnych forach na ten temat i kilka razy natknęłam się na firmę https://mgpremium.pl/dotacje-unijne-i-fu...westycyjne Co myślicie na ich temat, miał ktoś przyjemność z nimi współpracować? Proszę o odpowiedzi lub jakieś podpowiedzi?
Z tego co się orientuje otrzymanie dotacji unijnych jest chyba dosyć trudne. Trzeba spełniać całe mnóstwo różnych wymogów formalnych
Tak, trzeba spełnić warunki ale nie są one jakoś specjalnie wymagające. Można też skorzystać z PROW http://www.business-media.pl/prow-czym-j...w-rolnych/ to wsparcie finansowe, które przyznawane jest na konkretny cel. Są to m.in. premie dla młodych rolników, modernizacja gospodarstw rolnych, restrukturyzacja małych gospodarstw rolnych, płatności dla rolników przekazujących małe gospodarstwa rolne, tworzenie grup producentów i organizacji producentów, inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej, inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach Natura 2000.
Wpisz po prostu to czego szukasz w google i bedziesz wszystko wiedział mordeczko :p


https://www.24detektyw.pl/zdrady/
Wiele biur rachunkowych ma w swojej ofercie pomoc w pozyskiwaniu dotacji unijnych. Zdaje się, że biuro, z którego ja korzystam ma coś takiego, możesz sobie sprawdzić: https://biurokooperacja.pl/
Ja zaczynam właśnie szukać informacji na temat dotacji na budowę takiej hali: https://www.frisomat.pl/seria-pro/hale-r...entarskie/ na gospodarstwie rolnym. Powstanie hali wiązałoby się też z powstaniem kilku miejsc pracy, nie wiem czy ma to wpływ na możliwość otrzymania dotacji.
Przekierowanie