Forum AE Katowice

Pełna wersja: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mało to kont studenckich w różnych bankach? W tej chwili praktycznie konto może być w 100% bezpłatne odsyłam - http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-studenckich/ przejrzyjcie sobie ranking i na tej podstawie podejmijcie decyzję inaczej mija się to z celem.
Hm, jeśli chodzi o konto dla studenta, to najlepiej znaleźć jakieś przez porównywarkę. Tam znajdziesz aktualne porównanie i promocje. Jest to nieoceniona pomoc, bo jednak warunki się zmieniają nawet z miesiąca na miesiąc. A wiadomo, że my studenci chcemy jak najlepiej i najtaniej.
Nest Bank! Korzystam od czasu jak nazywał się jeszcze Smart bankiem Wink
Ja mam rachunek w Nest Banku - nie narzekam Smile
Tutaj jest ciekawe porównanie. Znajdziecie tam bowiem wiele ofert w jednym miejscu. Bez szukania, przeglądania można wybrać najlepszą ofertę. Warto śledzić informacje na tej stronie. Mogą okazać się bardzo pomocne.
Konto założyłem z przypadku, gdy wchodząc na uczelnie zaczepiła mnie ładna blondynka, zachęciła mnie i od tej pory mam konto najpierw studenckie a teraz normalne Smile
Założyłam konto w ing xx lat temu jako dzieciak i jakoś tak cały czas przy nim jestem. Bankowość elektroniczna wygodna i sprawia wrażenie całkiem bezpiecznego.
Bardzo dużo tego typu rankingów można znaleźć w internecie. Wystarczy troszkę poszukać.
Zgadza się, grunt to przeanalizować swoje nawyki (przelewy, wypłaty z bankomatów/oddziałów, korzystanie z wpłatomatów, itd.) i dobrać najbardziej opłacalne konto.
Mam w PKO BP, założone jeszcze przed studiami, i jestem zadowolony - łatwe warunki do darmowości konta i karty (korzystam z konta dla młodych), funkcjonalna bankowość elektroniczna, stabilność działania i w razie potrzeby "wszędzie" znajdzie się placówkę/bankomat.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie