Forum AE Katowice

Pełna wersja: Dzień Ojca, prezenty?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Obchodzicie Dzień Ojca? Z tego, co wiem to jest on 23 czerwca. Na https://www.superprezenty.pl/prezenty-dl...y-dla-ojca znalazłam fajne pomysły na oryginalne prezenty. Ktoś może zamawiał coś i czy prezent się podobał?
A co powiesz o np wynajmie jakiegoś ciekawego, sportowego samochodu dla ojca ? Jedną z bogatych wypożyczalni są oni https://www.sixt.pl mają mnóstwo fajnych aut, w tym sporo kabrioletów, które idealnie nadają się na sezon letni i także w formie prezentu.
Może dobrym rozwiązaniem byłoby zakup jakiegoś fajnego iPada , ponoć są one teraz bardzo dobrych cenach i na pewno się spodobają, mój tata dostał swój na Dzień Ojca jest bardzo zadowolony w przyszłym roku na święta zamierzam mu kupić jakieś dodatki i z tej firmy . Znalazłem fajny sklep w którym możesz sobie sprawdzić czego potrzebujesz https://idream.pl/ipad.html Mam nadzieję że coś znajdziesz swojego taty. Daj znać co wybrałeś Smile
mój ojciec zawsze skarżył się na ból stóp... postanowiłem więc kupić mu konkretne buty, wybrałem obuwie medyczne https://www.drleon.pl/ klapki DrLeon bardzo mu się spodobały, dobrze przylegają do stopy i wentylują ją. Polecam!
Mój tata zawsze zbierał różne drewniane przedmioty. Dlatego nie miałem żadnych problemów z wyborem prezentu. Kiedy szukałem prezentu, przypadkowo natknąłem się na drewniane modele do składania i od razu zdałem sobie sprawę, że to idealna opcja.
Ja w tym roku postanowiłam, że kupię tacie jakiś gadżet do samochodu. A konkretniej zdecydowałam się na zakup kamerki samochodowej, którą zamówiłam na stronie https://smartcams.pl/32-kamerki-do-samochodu. Wcale nie była droga, a jak się okazało jest to bardzo przydatny i praktyczny gadżet Smile
Mój papa dostał standardowe spinki do krawata. Co roku dostaje i co roku się cieszy albo udaje Smile
Przekierowanie