Forum AE Katowice

Pełna wersja: Doładunek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam do Was pytanie o doładunek - jak to się zamawia, ile to może kosztować? Wiem, że to chodzi o naprawdę drobne przedmioty, które nie będą przeszkadzać przy przewożeniu, a także dopełniają maksymalną wagę nośną samolotu czy statku, ale czy to bezpieczne? Zaproponowano mi coś takiego i nie wiem, czy się zgodzić, czy normalnie kurierem wysłać.. Tak to jest, jak człowiek takiego czegoś nie liznął - głupieje..
Paczka wysyłana od formy do ładunku jest bezpieczna tylko wtedy kiedy ty ją dobrze zapakujesz. Nie będzie ona poddawana żadnym próbom, przerzucana, niszczona, ale jednak wysłanie czegoś w byle jakim opakowaniu w sprawi, że się zniszczy.to chyba zacznę logiczne i nie muszę rozwijać tego tematu. Pod względem kosztów wiadomo że doładunek jest tańszy, dlatego jest również chętnie wybierany. decyzja należy do ciebie. Ja Cię nie będę do niczego namawiać.
Nie wiem, która opcja może być tańsza.

__

sklep motoryzacyjny sosnowiec
Doładunek tańszy, to pewnie, bo się całej kwoty nie płaci za paczkę, ale to ma tam swoje ograniczenia i nie da się wysłać na przykład dużej paczki tą opcją, to chyba jasne, nie? Ogólnie to nie przepadam za wysyłaniem paczek i krajowe to inpostem nadaję, bo poczta to z tymi swoimi wymiarami to już całkiem powariowała. Taką też bym pocztą wysłała, zawsze śledzenie paczki dają.. A z byle kurierem to nic nie wiadomo..
Każdy ma inne doświadczenia. Ja tam się ciesze,że coś takiego jak doładunek istnieje, bo można zaoszczędzić na przesyle. Z kurierów zagranicznych to raczej większość to oferuje, ale ja tylko kiedyś dostałam taką paczkę z pośrednikiem Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ . Problemów nie mieli, więc myślę, że nie jest to wcale skomplikowane, mimo, że jakieś tam procedury na pewno są Wink . To normalne.
Przekierowanie