Forum AE Katowice

Pełna wersja: Sposób na odchudzanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,

Od dłuższego czasu staram się schudnąć, bo w końcu już po sesji i są wakacje.
Niestety idzie mi to dosyć słabo, bo przez ostatnie pół roku schudłam tylko 3 kg.
Chodzę regularnie na siłownię, dodatkowo staram się parę razy w tygodniu chodzić na dłuższe spacery, a efektów za bardzo nie ma. Używałam też suplementów - spalaczy tłuszczu, ale nie za dobrze to wyszło, bo ciągle się pociłam, a pracę mam siedzącą w biurze i nie było to zbyt przyjemne. Z koleżanką ostatnio o tym gadałam i temat zszedł na witaminy liposomalne: https://vitallabs.pl/, bo podobno są jakieś na schudnięcie.
Trochę o tym też czytałam, ale nie wiem na ile takie opinie są prawdziwe, ma ktoś może doświadczenie z takimi witaminami i mógłby mi doradzić? Smile
Moim zdaniem nie zawsze sama aktywność i suplementy wystarczą. Warto postawić na dietę od dietetyka.
Wiele osób stosuje taki preparat jak Dietonus https://slim-express.pl/dietonus-biorytm...ilogramow/ . Wiadomo są zwolennicy i przeciwnicy takich specyfików. Ja tam nie wiem, nigdy się tym nie interesowałam za bardzo, bo na szczęście moja waga utrzymuje się w normie. Ale Ty możesz spróbować, może akurat uda Ci się schudnąć i otrzymać wymarzoną sylwetkę. Nie zawsze takie coś musi być złe.
Kolejne cud tabletki, które działają tylko na piśmie. Prawda jest taka, że potrzebna jest prawidłowo dobrana dieta i wysiłek fizyczny.
____________________________________
kontrola z ochrony środowiska
Przekierowanie