Forum AE Katowice

Pełna wersja: Wybór Specialności dla 1 roku II stopnia studiów stacjonarnych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Po długich konsultacjach z dziekanatem, Prodziekan ds. Studiów Stacjonarnych dr Krzysztof Niestrój rozważa otwarcie kolejnej grupy dla specialności ZZL. Wstęone wyliczenia pokazują, iż ponad 30 osób wciąż nie wybrało specializacji i w celu uniknięcia wpisania tych studentów do przypadkowo wybranych grup proszę o pilny kontakt ze mną lub bezpośrednio z dziekanatem. Mój adres kontaktowy to
k.kawecki@proventus.org.pl

pozdrawiam,

Kamil Kawecki
Pełnomocnik ds. Wydziału
Zarządzania Parlamentu
Studenckiego UE Katowice
MAMY 2011 ROK I TEN SAM PROBLEM! KTO CHCIAŁ IŚĆ NA ZZL I SIĘ NIE DOSTAŁ?! JUTRO o GODZINIE 10 ZAPRASZAM pod POKÓJ dr Krzysztofa Niestroja

KamilKawecki napisał(a):
Witam,

Po długich konsultacjach z dziekanatem, Prodziekan ds. Studiów Stacjonarnych dr Krzysztof Niestrój rozważa otwarcie kolejnej grupy dla specialności ZZL. Wstęone wyliczenia pokazują, iż ponad 30 osób wciąż nie wybrało specializacji i w celu uniknięcia wpisania tych studentów do przypadkowo wybranych grup proszę o pilny kontakt ze mną lub bezpośrednio z dziekanatem. Mój adres kontaktowy to
k.kawecki@proventus.org.pl

pozdrawiam,

Kamil Kawecki
Pełnomocnik ds. Wydziału
Zarządzania Parlamentu
Studenckiego UE Katowice

dziękuje za informacje jestem w tej samej sytuacji to do jutra
PROSZĘ PRZEKAZAĆ TĄ WIADOMOŚĆ JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI! NAPRAWDĘ JEST NAS WIĘCEJ I TAK NIE MOŻE BYĆ! Smile Mam pytanie- czy wybieracie ewentualnie coś na wirtualnym dziekanacie- tzn albo IB alb zarządzanie finansami, żeby nie pozostać bez wyboru?
oczywiście przekaże to komu tylko będę mogła a jeśli o mnie chodzi to ja na razie nie wybieram specjalności zobaczę co wyjdzie w najgorszym wypadku i tak będą musieli nas gdzieś przydzielić a ja dobrowolnie ani IB ani zf nie wybiorę
racja.. zresztą powinni mieć na względzie nasze podania, które składaliśmy z papierami na studia- co wtedy wybieraliśmy- to są jakieś kpiny z taką mała liczbą osób!
zgadzam się dlatego też jutro trzeba będzie porozmawiać o tym z prodziekanem
JESTEM ZA!!! Co prawda mnie jutro nie będzie, ale doliczcie tam +1 osobę jak będziecie rozmawiać i koniecznie piszcie tutaj jutro co dalej będzie się działo Smile niby wybrałam ZF, ale ja chcę na ZZL!
Przekierowanie