Forum AE Katowice

Pełna wersja: Dobre hobby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Informatyka to dobre hobby. Bardzo dużo można osiągnąć dłubiąc w internecie i przy komputerze. Wielu studentów dorabia sobie takim sposobem. Mój kumpel zajął się pozycjonowaniem Zielona Góra stron. Robi fuchy na umowę o dzieło. W dzień studiuje, nocą pracuje. Czasem odpuszczasz kilka imprez ale dzięki temu masz kasę na następne lepsze.
Może coś związanego z aktywnością fizyczną Wink
ja uwielbiam rysować, ale głównie na komputerze, ostatnio zaczynam próbować na tablecie (nie graficznym)
ja tam lubię przeczytać dobrą książkę obyczajową, a kupuje je stąd https://livro.pl/ksiazki/literatura-obyczajowa.html
Ja bardzo lubię czytać książki. Zresztą nie znam osoby, która by książek nie lubiła. Powinniśmy zadbać o nasze ulubione tytuły dlatego dobrą opcją jest dodatkowa ich oprawa. Na stronie https://skupszop.pl/blog/jak-oprawic-ksiazke poczytacie więcej na ten temat.
Moim hobby jest szycie ubrań. Większość rzeczy, które noszę, jest zrobionych przeze mnie, według mojego gustu i dopasowanych do moich wymiarów. Daje mi to dużo radości i satysfakcji.
Każde hobby, które sprawia nam frajdę, jest dobre (chyba że naszym hobby jest rabowanie sklepów, to wtedy nie).
Lubię grać w gry komputerowe, zarówno te online jak i offline. Dzięki nim poprawia się mój refleks i zdolność do szybkiego podejmowania decyzji, rozwijam też zdolności myślenia strategicznego. A poza tym, sprawia mi to po prostu przyjemność.
A może ktoś z was kiedyś próbował swoich sił w tworzeniu poezji? Ja na przykład zawsze myślałem, że jest to nudne i do niczego nie prowadzi a ostatnio pokochałem to wręcz. Szczególnie, że na https://www.twojewiersze.pl/pl mogę publikować swoją twórczość co daje mi motywację
Owszem, kiedyś próbowałem, ale była to żartobliwa poezja, nie jakieś tam wielkie artystyczne dzieła.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie