Forum AE Katowice

Pełna wersja: Dobre hobby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Myślę, że każde hobby jest dobre. To co mnie pasjonuje to żeglarstwo. Szkoda, że sezon na jeziorach trwa tak krótko. Jednak w okresie jesienno-zimowym skupiam się na uzupełnieniu i wymianie wyposażenia łodzi. Tym razem muszę zakupić knagi https://sklepwind.pl/pl/c/Knagi/203
Zgadzam się z przedmówcą – każde hobby jest dobre – najważniejsze, aby sprawiało Ci ono przyjemność. Ja, uwielbiam na przykład chodzić na spektakle do tego, warszawskiego teatru: https://teatrkomedia.pl/ (uczestnictwo w każdym z nich uspokaja mnie i relaksuje).
Moje hobby jest niestety sezonowe, a jest to jazda na nartach. Mieszkam dosyć blisko gór wiec czasem wyskakuje nawet pojeździć jeden dzień. Przed najbliższym sezonem muszę kupić jeszcze nowe buty narciarskie. Mam już nawet upatrzoną fajną promocję tutaj.
Ja od kilku lat bawię się w stolarstwo. Sama praca w/z drewnem jest bardzo przyjemna, wymaga skupienia. Dodatkowo wielu rzeczy nie przyspieszysz. Klej potrzebuje czasu, jak się spieszysz, to przytniesz za krótko. Trzeba myśleć, planować i nie pędzić do przodu. Bardzo uspokajające hobby.
Każde hobby jest dobre, jeśli sprawia frajdę.
Ale co to znaczy dobre hobby? Przecież nie powinno to podlegać żadnej ocenie.
No więc właśnie o to chodzi. Każdemu może sprawiać radość coś innego. O ile oczywiście hobby nie koliduje z interesami innych ludzi. Jeśli czyimś hobby jest obijanie ludziom pysków albo, dajmy na to, kradzieże z włamaniem, to takie hobby z pewnością nie jest dobre.
Każdy ma swoje gusta i hobby, a to normalne. Nie wszyscy lubią moje hobby, ale po prostu nie mogę bez niego żyć. Moje hobby to hazard, gry kasynowe. Dla mnie jest to ekscytujące i interesujące. Ciągle też studiuję informacje o grach na gracdlazabawy.com, co pomaga mi osiągać większe zyski.
Moim hobby od około dwóch lat jest fitness.Chodzę na jego dwa razy w roku.Dodatkowo w trenowaniu bardzo pomagają mi peptydy które kupuje w cennik peptydy .Każdemu je polecam.
Ktoś może interesuje się wędkarstwem? Na pewno jest to bardzo relaksujące hobbySmile Tu może zainteresować was oferta od https://migostalboats.com Znajdziecie tu solidną, aluminiową łódkę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie