Forum AE Katowice

Pełna wersja: Dobre hobby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wydaje mi się, że każde hobby jest dobre, podstawą jest po prostu coś mieć Smile
Dla mnie rysowanie i miksowanie muzyki. Obie rzeczy lubię obie mi sprawdzają radość
Moim hobby jest aktywność fizyczna. Uwielbiam wszystkie dziedziny sportu i staram nie ograniczać się do monotonnych treningów.
Moim zdaniem dobre hobby to takie, które może się nam w życiu przydać. Czyli na przykład nauka języków obcych Wink Ja ostatnio zastanawiam się nad zapisaniem się na kurs języka niderlandzkiego, którego ofertę znalazłam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyko...zki/online. Co sądzicie o tym pomyśle? Czy ktoś z Was jeszcze, oprócz mnie, lubi się uczyć języków?
W wolnym czasie można oglądać filmy w sieci. Jest portal Vod1 na którym informują gdzie najtaniej w internecie obejrzeć dany film. Korzystam i oszczędzam.
Moim hobby od 16 roku życia jest czytanie książek. Szczególnie lubię książki za gatunku thriller lub sensacja. Często sięgam po takich autorów jak: Hoben, Cussler, Brown a ostaniu zacząłem czytać Mroza (choć ma trochę inny styl pisania). Niestety ciągłe kupowanie książek nadwyręża mój budżet, dlatego wpadłem na pomysł sprzedaży przeczytanych książek. Teraz co jakiś czas wyprzedaję swoją biblioteczkę i dzięki pieniądzom za książki kupuję nowe. Oczywiście trochę muszę dołożyć, ale i tak jest to bardziej opłacalne. Książki sprzedaję do skupu książek, który jest prowadzony przez antykwariat Amicus - https://skupujemyksiazki.pl/ . Przy okazji w antykwariacie znajdę ciekawą pozycję za niższą cenę niż w księgarni.
Według mnie sport jest dobrym hobby, szczególnie gdy tak jak ja pracujecie biurowo. Po całym dniu siedzenia w jednym miejscu dobrze jest się poruszać, porobić coś ciekawego. Super jak już ze swoją drugą połówką dzielicie jedno hobby. Tu świetną opcją jest kajak pneumatyczny. Jak macie blisko jeziora to warto spróbować.
swietnym hobby jest według mnie piłka nożna
czy seks to hobby? Big Grin
_______
sex ogłoszenie
Od wielu lat związany jestem z żeglowaniem. Już w przedszkolu ojciec zabierał mnie na rejsy. Dziś jest to dla mnie pasja, sport i najlepsza forma wypoczynku. Kiedy sezon dobiega końca skupiam się na wymianie osprzętu, np. nowy flagsztok, knagi czy boje https://sklepwind.pl/pl/c/Flagsztoki/333 , drobnych naprawach oraz pracach konserwatorskich. Sama przyjemność.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie