Forum AE Katowice

Pełna wersja: Dobre hobby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja z kolei uwielbiam sklejać modele samolotów z papieru. Wykorzystuję do tego zwykłą tekturę, a spoiwem jest taśma pakowa samoprzylepna. Fajne zajęcie, które odstresowuje.
Myślę, że dobre hobby to takie, które nas rozwija, daje nam radość i satysfakcje. W moim przypadku jest to nauka języków. Aktualnie ćwiczę podstawowe angielskie zwroty w pracy następnie zajmę się zwrotami przydatnymi w sklepach i na lotniskach Smile Rób to co kochasz i bądź szczęśliwa Smile
jest wiele ciekawych opcji.
-
markemed.com.pl
Warto mieć jakieś hobby, jest to coś naszego, co daje nam sporo przyjemności i zadowolenia.
Moje hobby sprawia radość nie tylko mi, ale też znajomym Big Grin Zacząłem warzyć browary domowe, wszyscy zadowoleni Big Grin
Dobre hobby to takie, które będzie sprawiało nam przyjemność. W wolnym czasie możemy robić wiele rzeczy, jak majsterkować czy uczyć się różnych technik masażu, jak masaż klasyczny czy inne tego typu rzeczy.
Każde chyba hobby jest dobre Wink. Najważniejsze jest to, aby robić to co się lubi... Ja przykładowo bardzo lubię tańczyć, śpiewać, czy również malować. Tak... Mam właśnie artystyczną duszę. Aktualnie musiałabym kupić sobie asortyment dla plastyków, bo mam już u siebie braki. Także nie mam specjalnie jak realizować swoich projektów etc.
A gracie może w szachy?
Według mnie dobrym hobby jest sport, niezależnie czy to rower, bieganie czy siatkówka
moim hobby jest moja praca. Pracuje w biznesie związanym z Poliwęglan lity. Kocham po prostu moją pracę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie