Forum AE Katowice

Pełna wersja: Dobre hobby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mnie zawsze fascynowała akwarystyka. Raz wpadłem do sklepu https://www.akwarystyczny24.pl/ i teraz już wiem, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Polecam wszystkim.
jakie hobby przyniosą mi pieniądze? w czasie epidemii jest ich bardzo mało i muszę gdzieś zarobić
Moim głównym hobby jest chodzenie po górach

Bronisław napisał(a):
jakie hobby przyniosą mi pieniądze? w czasie epidemii jest ich bardzo mało i muszę gdzieś zarobić

Cześć, od kilku miesięcy próbuję swoich sił w zakładach sportowych. Wiesz, jest coraz lepiej, zwłaszcza poza własną wiedzą, intuicją w tym zakresie, możesz też korzystać z prognoz, które teraz dość łatwo znaleźć. Musisz połączyć swoją wiedzę, serwisy o prognozach.Tu możesz dostać prawdziwe pieniądze siedząc w domu na kanapie.Powiedziałem Ci jak było ze mną, może wygrasz milion za pierwszym razem.

Kocham czytać! Kupuję książki w sieci, w ksiegarni internetowej https://www.taniaksiazka.pl/rozgrywka-al...79933.html Podobno mają tu dużo taniej. Sama widziałam masę promocji na które można tu często trafić. Kiedyś było łatwiej, książki mozna było uzywać stare, a teraz co rok to inny program, pełno ćwiczeń. Masakra po prostu.
a uwielbiam rysować, ale głównie na komputerze, ostatnio zaczynam próbować na tablecie (nie graficznym)
Ciekawym hobby jest śledzenie i obserwowanie burz. Jest nawet grupa na facebooku, która nazywa się łowcy burz. Jeśli szukacie jakiegoś radaru burz to polecam tutaj https://gdziejestburza.info i htts://blitzortung.org
Ja rozwiązuje zagadki logiczne na stronie logicznezagadki.pl
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie