Forum AE Katowice

Pełna wersja: Używane BMW- warto?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka. Znalazłem na jednym z portali ogłoszeniowych do kupienia za niewielkie pieniądze BMW seria 5m diesel, z 2000 roku. Cały rok odkładałem na samochód a ten mi się naprawdę podoba. Czytałem jednak o awariach BMW w dieslu, np. tutaj: https://www.autobaza.pl/blog/akcja-serwi...mi-diesla/ , co trochę mnie wstrzymuje przed podjęciem decyzji. Orientujecie się może czy starsze roczniki też są zagrożone samozapłonem?
Cały rok składałeś pieniądze i chcesz kupić za nie prawie 20 letnie auto? Naprawdę uważasz to za dobre rozwiązanie? W samochodach z silnikami diesla wiele rzeczy się psuje, więc już lepiej kupić coś nowszego. Bez względu na decyzję, sprawdź dokładnie filtr DPF i katalizator i w razie czego sprzedaj niepotrzebne części na https://skupujemykatalizatory.pl/.
Jeśli natomiast mielibyście takie używane BMW na sprzedaż, to polecam skontaktować się z firmą https://kupiewszystkieauta.pl/. Możecie tam liczyć na bardzo szybką, profesjonalną i uczciwą wycenę, z której na pewno będziecie zadowoleni Wink
Nie za bardzo się znam ale nie wydaje mi się aby kupno samochoda 20 letniego to dobry pomysł, sama jeżdżę Toyotą i jestem bardzo zadowolona, części nie są drogie a jak nawet mi się coś zepsuje np: Katalizatory Toyota to wymieniam na nowe albo mąż oddaje do różnych skupów Big Grin
Trzeba dokładnie sprawdzić jego stan przed zakupem, używane samochody mogą być zadbane, wszystko zależy od poprzedniego właściciela.
Myślę, że warto kupować samochodu poleasingowe z firm Smile
Ja bym się na BMW nie zdecydowała, bo mi się to auto nie podoba.
ja mam i jestem zadowolony Smile
_________________
miernik grubości lakieru
BMW czyli Będziesz Miał Wydatki a szczególnie jak kupisz 20 letnie auto. Dużo zależy też od stanu auta, rodzaju silnika czy historii wypadkowej. BMW to wygodne auta lecz jak każde mają swoje wady i zalety a niektóre modele miały więcej wad niż zalet co wiązało się z dużymi kosztami utrzymania. Radzę dobrze rozeznać się w modelu, który chcesz kupić.


_________________
Animator na wesela Białystok
Przekierowanie