Forum AE Katowice

Pełna wersja: Indyjski Sylwester w restauracji Buddha
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Już 31 grudnia Restauracja Indyjska Buddha w Katowicach zaprasza na wyjątkową noc sylwestrową!

Specjalnie dla gości tego dnia kuchnia otwarta będzie aż do 1.00 w nocy! Przez całą noc będzie można się też bawić przy najlepszych bollywoodzkich hitach. Dodatkowo moc dań w wyjątkowych cenach:
- zupy: 8 zł
- chicken tandoori sizler: 25 zł
- chicken tikka butter masala: 25 zł
do każdej potrawy indyjskie placki Naan zupełnie za free!

Dodatkowo każdy otrzyma 1 lampkę wina indyjskiego GRATIS!

Organizator: Restauracja Indyjska Buddha Katowice
Adres: ul. Drzymały 9, Katowice
Godziny: impreza od ok. 20.00, kuchnia czynna do 1.00
Wstęp: Wolny (wymagana wcześniejsza rezerwacja)
Kontakt: 32 608 00 50, +48 726111222, katowice@buddha.info.pl
Bardzo bym chciał żeby był tutaj sylwester w 2018 roku.

Lubię odkrywać nowe smaki i poznawać nowe miejsca w moim mieście jakim jest Warszawa. Koleżanka w zeszłym miesiącu robiła panieński, który zorganizowała w Restauracji Pianka. Obsługa ma świetne i fachowe podejście do organizacji takich imprez, a jedzenie podawane przez kucharza jest na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim odkrywcom Smile
Czy ta oferta jest jeszcze aktualna mimo upływu wiel lat? Bo jeśli tak to już wiem gdzie spędzam Sylwestra w tym roku. Tak bardzo kocham kulturę Indyjską!
Interesujące porady Smile Dzięki wielkie Wink Jestem pewien, że mi się one przydadzą Smile
Brzmi smakowicie Tongue
Polecam restaurację Akademia w Warszawie gdzie można też zorganizować przyjęcie urodzinowe, rocznica, chrzciny itd. Ja już tam miałam organizowane urodzinki i powiem wam że jestem zadowolona z obsługi która zadbała o każdy szczegół, jedzenie było bardzo smaczne i tak duże porcje że nie byłam w stanie tego wszystkiego zjeść. Lokal w świetnie urządzonym klimacie, jest super.
chetnie przyjde, interesuje mnie taka kuchnia i tematyka, na pewno wezme ze soba tez kilku znajomych Smile
Cześć, i jak, odwiedziłaś to miejsce? Pytam, ponieważ bardzo chciałabym pójść tam z mężem na Sylwester, jaki zaplanowali, bo mają świetne, bogate menu i niską cenę, ale wolę się wcześniej upewnić. Co to za lokal, jak wygląda obsługa w Bubbles Bar Warszawa i czy można się tam poczuć, jak w domu?
Cześć kto był ostatnio w Warszawie w restauracji Bubbles? Namiar na restauracje dostałam od znajomej z pracy. Chcę się wybrać z przyjaciółką. Ponoć można tam zrelaksować się przy lampce dobrego wina tym bardziej że teraz jest Happy Hours. . Zjeść zawsze świeże posiłki, a obsługa jest kulturalna. Co myślicie?
Przekierowanie