Forum AE Katowice

Pełna wersja: Studia podyplomowe Rachunkowość
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam czy jest ktoś kto robi studia podyplomowe na Rachunkowości?
ja robiłam studia z rachunkowością, ale stwierdziłam że to nie dla mnie teraz podjęłam się studiów na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi i wybrałam odnawialne zródła energii , ta specjalizacja bardziej do mnie przemawia. Dodatkowo uważam, że jest zapotrzebowanie na tego typu specjalizacje. Po studiach panuje rozpocząć pracę w przedsiębiorstwach zajmujących się czynną ochroną środowiska.
Skończyłam studia I stopnia na księgowości. Co byś chciała wiedzieć ? Cieszę się, że ukończyłam ten kierunek, teraz myślę nad managerem e-commerce. Lubię kupować i sprzedawać w Internecie, a wiem, że ten kierunek poszerzy moją wiedzę w tym temacie. Za to dzięki księgowości może uda mi się samej zadziałać w e-biznesie. Mam tylko problem z wyborem szkoły. Koledzy zachwalają uczelnię z Katowic właśnie, a ja czytałam o tej https://www.handlowa.eu/pl/kierunki/stud...merce/opis wiele dobrego. Jak myślisz, powinnam się kierować poleceniami znajomych czy opiniami w Internecie i własnym przeczuciem? Chciałabym mieszkać, uczyć się i pracować właśnie we Wrocławiu, ale jeśli szkoła nie będzie mi odpowiadać, nic z tego nie będzie.
A na studia podyplomowe po ekonomii myśicie ze bedzie dobrze? Bo niedługo się do Katowic z Zabrza przenoszę i chciałabym zacząć podyplomówke, ale nie wiem dokładnie z czego i chce zebrac opinie Wink
Ja jestem teraz na e-learning studia podyplomowe Kraków na WSE i jestem bardzo zadowolony z tego kierunku. Zajęcia bardzo mnie wciągnęły i są świetnie prowadzone bo jest wiele praktycznych zagadnień. Jeszcze się nie spotkałem, żeby wykładowcy byli tak zaangażowani w przekazanie wiedzy studentom. Jeśli ktoś się zastanawia nad takim kierunkiem (a moim zdaniem jest przyszłościowy) to polecam http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/e-l...-wdrazanie
Moim zdaniem ten kierunek studiów jest bardzo dobry. W obecnych czasach bardzo brakuje wykwalifikowanych księgowych.

___________________________________________________
http://piotrmiczko.pl
Moim zdaniem warto poszperać w Internecie. Tam z całą pewnością znajdą się informacje na ten temat.
Są tu może absolwenci albo studenci Akademii Polonijnej w Częstochowie? Rozważam studia pielęgniarskie na tej uczelni i chcę się dowiedzieć jak najwięcej o tej uczelni. Czytałam że warto się tam dostać i studiować, mają ciekawy i fajny Erasmus . Jak sądzicie?
Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia z tej dziedziny. Dlatego też nie będę za bardzo w stanie pomóc...
Przekierowanie