Forum AE Katowice

Pełna wersja: wózek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
cześć. jaki wózek dla dziecka najlepiej wybrać waszym zdaniem? tak się zdarzyło, że jestem w ciąży i niedługo rodzę... szukam odpowiedniego wózka, może ktoś z was mi doradzi? zastanawiam się nad https://www.3kiwi.pl/pol_m_Marki_Stokke_...-1847.html pozdrawiam Smile
Ja zdecydowałam się na Riko Villa i jestem z niego bardzo zadowolona. Bo to funkcjonalny i wygodny wózek, z którego korzysta się z przyjemnością . W czasie jazdy jedzie płynnie i jest solidny, zaś wyposażenie też jest solidne. Posiada on pompowane koła, dodatkowy materacyk na siedzisku oraz duży koszyk.
Witam wszystkich serdecznie[/align]
Od siebie polecam Easygo Optimo Air bo to świetny wózek. ładny, nowoczesny, funkcjonalny , wygodny i prosty w użytkowaniu. Gondola jest wygodna, posiada możliwość składania na płasko oraz pompowane koła ze świetną amortyzacją.
Najlepiej wybierz taki, który Ci się podoba.
A zastanawialiście się nad Riko Basic Pastel? Ja trochę obawiałam się, że ze względu na cenę, wózek nie będzie zbyt dobry. Okazało się jednak, że jest z dobrej jakości materiału, dzięki czemu kompletnie nic się z nim nie dzieje, dodatkowo jest naprawdę bezpieczny i wygodny zarówno dla rodzica jak i dziecka.
Ja kompletnie się nie znam na takich kwestiach, ale patrząc na Wasze propozycje myśle, że na pewno autorowi uda się znaleźć odpowiedni produkt.
Przekierowanie