Forum AE Katowice

Pełna wersja: Internet
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
S?ysza?em, şe w akademikach jest darmowy Internet. Czy jest to internet przewodowy czy bezprzewodowy? I jak si? ma sprawa z Internetem na uczelni: czy jest tam zasi?g bezprzewodowy?
No w?a?nie teş jestem ciekawy jak to jest z tym bezprzewodowym internetem w katowicach i na uczelni, s? jakie? miejsca w mie?cie gdzie moşna za darmo korzysta? z internetu bezprzewodowego??
Jest np na auli B. Ale ja si? na tym tam nie znam, moşe kto? ze starszych roczników si? wypowie i bardziej pomoşe Wink
alez oczywiscie ze mozna skorzystac z internetu przewodowo jak i bezprzewodowo

po kablu w centrum informatycznym
bezprzewodowo -> budynek A, B, teren miedzy tymi budynkami i budynek F Wink

zeby moc korzystac trzeba zalozyc mejla na serwerze uczelnianym czyli wypelnic swistek zaznaczyc ze razem z dostepem do netu no i po tym wszystkim skonfigurowac polaczenie i tyle
a Sk?d wzi?? owy "?wistek" ?
w pubie Sciana jest WiFi z tego co wiem...a to niedaleko
no ja wlasnie zalozylem konto tzn maila zlozylem ten swistek w pokoju i nadal nie potrafie sie podlaczyc

robie wszystko jak trzeba az w pewnym momencie pisze ze trzeba kliknac zeby sie polaczyc a u mnie nie wykrywa sieci WLAN_AE

JAK ROBIE AUTORYZACJE to pisze tak:

Autoryzacja powiod?a si?.

Jednak konto umoşliwiaj?ce dost?p bezprzewodowy nie zosta?o utworzone.

Takie konto jest juş zarejestrowane w bazie autoryzacyjnej.

nie wiem za bardzo co to oznacza

i jak nie mialem dostepu do neta na lapku tak nie mam

wie ktos jak to zmienic??
Orientujecie si? jaka jest predkosc neta na korytarzu CI ? i czy mozna wszystko sciagac, czy moze sa jakies blokady?
W internecie trzeba szczególnie zatroszczyć się o bezpieczeństwo danych osobowych. Tutaj https://podpowiadamy.pl/ochrona-danych-w...ezpieczac/ można się dowiedzieć, jak zapewnić im odpowiednią ochronę.
Stron: 1 2
Przekierowanie