Forum AE Katowice

Pełna wersja: Dobry dentysta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja polecić mogę Gabinet Fabjańscy. Świetni specjaliści. Smile
Witam,poszukuję dobrego gabinetu stomatologicznego w Gdańsku lun okolicach. Mój kuzyn niedawno przeprowadził się do Gdańska i próbuję pomóc mu w ogarnięciu pewnych rzeczy. W Internecie zobaczyłem,że wiele osób poleca ten gabinet https://www.ziemlewski.pl/ co sądzicie? Będę wdzięczny za opinie.
Często korzystacie z jego usług?
Tutaj http://krolewskastomatologia.pl/ znajdziecie dobrego stomatologa w Łodzi, który jako nieliczny wykonuje zabiegi w narkozie. Wiadomo, że wielu pacjentów takie znieczulenie potrzebuje, a dzięki temu możemy swobodnie podejść do zabiegu i nie obawiać się bólu.
Polecicie kogoś, kto przyjmuje w nagłych przypadkach?
Bardzo nie lubię chodzić do dentysty - chciałabym jakoś złagodzić tą traumę, ale nie mam jak Sad Troszkę mnie to martwi, bo jestem już dorosła.
Wystarczy pooglądać sobie problemy ludzi z zębami w internecie, zaraz pokochasz dentystę, gwarantuje Ci to. Zdecydowanie lepiej zapobiegać niż leczyć. Ja na szczęście nie mam większych problemów z zębami ale i tak systematycznie chodzę do gabinetu stomatologicznego w https://ultimed.com.pl Mam już sprawdzonych specjalistów Smile
Cześć wszystkim!

Czy znacie może jakiegoś dobrego dentystę dla dzieci w województwie śląskim? Ja właśnie szukam kogoś sprawdzonego... Niestety, ale z dziećmi nie jest łatwo pod tym kątem i szukam właśnie specjalnie sprawdzonego stomatologa, który specjalizuje się w leczeniu dzieci... W oko wpadła mi ostatnio na przykład oferta https://smok-dent.pl/ Co na ten temat myślicie? Czy będzie to warte uwagi?
Ja powiem szczerze, ze dla dzieci nie znam, ja juz u tylu dentystów byłam że ani ne mówie. w katowicach jest chyba stomatologia stencel, prywatny gabinet o ile pamiętam, potem jest prywatne pogotowie dentystyczne, niedaleko francuskiej- tam byłam na kontroli po usunięciu ósemek. No nie wiem, szukać, wszystkie gabinety raczej prywatne. ktos tu szuka dentysty z Gdańska.... chya nie to forum Wink jesteśmy w katowicach proszę państwa Wink
A czy ktoś z was ma może aparat na zębach ten lingwalnyjny? Właśnie trafiłam na stronę http://ortoligwa.pl gdzie po raz pierwszy dowiedziałam się o takim aparacie. Ponoć zastosowanie go skraca całkowicie czas leczenia i tak sama liczby wizyt.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Przekierowanie