Forum AE Katowice

Pełna wersja: Dobry dentysta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszukuję dobrego dentysty w Katowicach, bądź okolicy. Zależy mi na fachowości po dobrej cenie. Możecie mi kogoś polecić?
Z czystym sumieniem mogę Tobie polecić dentystę w Mikołowie (http://www.ortodoncja-stomatologia.pl). Co jakiś czas korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłem. Ceny też mają konkurencyjne.
Bardzo dobry dentysta to dr Aleksandra Drozd na Armii Krajowej 190. W zasadzie moższ tam zrobić wszystko co potrzebujesz od protetyki, przez estetykę do implantów włącznie. Ja robiłam wybielanie i dwa implanty. Sporo dobrego słyszałam również o Dłuciku na Ligocie - ale on robi przede wszystkim chirurgię stomatologiczną.
Są też duże korporacje dentystyczne o znanych powszechnie nazwiskach ale zazwyczaj są trochę drożsi.Shy
Ja za to polecam dentystę na Zbożowej w Katowicach-Piotrowicach. W miarę tanio no i nie doszukują się wydumanych ubytków Big Grin
Ja sobie cenie i nadal wszystkim polecam gabinet Pani doktor Aleksandry Drozd. Bardzo profesjonalnie prowadzony gabinet. Dla... hm jak to
napisać dla wszystkich którzy chcą być obsłużeni na wysokim, profesjonalnym poziomie i mieć pewność dobrze zainwestowanych środków. Polecam bo warto. Aha gabinet Nazywa się DENTestica i jest na Armii Krajowej w Katowicach.
ja chodze do tej kliniki - http://www.borczyk.pl
moja żona ma karte VIP, bo jej akurat bardziej sie opłaca, bnywa tam częściej niż ja i robi jakieś wybielanie itp, ja tylko podstawy ale opieka stomatologiczna jesat na bardzo wysokim poziomie
Jeśli nie szkoda Ci kilku złotych na transport do Tarnowskich Gór, to polecam Ci Katarzynę Łęcką i gabinet w którym pracuje. Nie spotkałem jeszcze tak miłej obsługi i tak dobrego stomatologa. Serio, są mega w porządku.
Tanio? Znaczy ile płacicie?
Hmmm, czy rzeczywiście uważacie, że dobry dentysta to tani dentysta? Z doświadczenia wiem, że to co tanie bywa później drogie...
W necie mona znaleźć ..... I najlepiej jest iść prywatnie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie